Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

KATILIMCI YORUMLARI

  ``Ya Asıl Problem Para Değilse`` ZEYNEP B.

  *”Ben de söyleyebilirim ki 30 yaşımdan beri o kadar çok kurs aldım ki, kaliteli ve içeriği zengin, çok şükürler olsun.

  Dürüstce söyleyebilirim ki, bu kadar herşeyi kapsayan , derleyip toplayan, sade ve etkili bir kursa katılmadım. Kafam hiç karışmadı. Parçalarımı gördüğüm, onları bir araya getirebileceğimi biliyorum, umudum, enerjim çok yüksek, hem bu kadar sade hep bu kadar etkili olması şahane.” 

  ``Ya Asıl Problem Para Değilse`` REMZİYE Ö.

  *”Merhabalar Fidan hanım

  Öncelikle sizi tanıdığım için çok Şanslıyım…

  Vee “Ya Problem Para değilse”… Sadece para realitemizi değiştirmek için geldiğimiz bu sınıfta kendimizi bulduk, özümüzü bulduk.Hata kusur diye adlandırdığımız bir çok şeyin aslında bizi yapan, tamamlayan parçalarımız olduğunu öğrendik. Biz tamamlanınca Para zaten bizi buluyor?? Kendime döndüm özümü gördüm ve Anın, durumun bize Hediyesini alıp kabul etmeyi seçtim öyle de oldu…Varlığınıza Katkınıza Sonsuz Teşekürler”

  ``Ya Asıl Problem Para Değilse`` ZEYNEP G.Y.

  *Sevgili Fidan Güzel,

  Nefes ve Ötesi, alanında bizlere 21 Günlük, her bir gününde,

  farkındalık,alan ve kendimi alıp kabul etmenin ne kadar kolaylıktan işlediğini gösteren,fark ettiren ve bu çalışmayı,10 yılı aşkın Yaşam Koçluğu, nefes ve gerçekten ötesi olan alandan, ayrıca birçok farkındalığını kayıtsız

  şartsız paylaşılan bir alandan bana  (bizlere) olduğun katkıya minnettarım..

  Varlığına ve olduğun alan, hediye ve sonsuz katkına şükran duyuyorum.

  ``Ya Asıl Problem Para Değilse`` HATİCE Ö.

  *HARİKA BİR ENERJİMİZ VAR.

  Sanki yıllardır tanışıyor gibiyiz. Ben kendimi anlatıyorum, anlayabiliyorum … Normalde bilmediğim,görmediğim kişilere bunları yazamaz söyleyemezdim…. Çok rahatım,  harika enerjide olan kişilerle biraradayim…

  Açılıyorum, utangaçlığım arka planda. Fidan Hanım ve her biri paranın taaa kendisi olan gruptaki tüm arkadaşlarım sizleri seviyorum. Enerjinize sağlık.Varlığınıza şükran,katkınız için şükran.

  ``Ya Asıl Problem Para Değilse`` SEMRA D.

  *Varlığına şükran sevgili Fidan.

  Bu çalışma ile kendi değerimin farkına vardırdığın ve onun biricik olduğunu görmemi sağladığın için sonsuz şükürler olsun sana. Dün “Kendime değer vermeyi ve değer verilen olmayı seçiyorum” diye yüksek sesle evrene haykırırken gözyaşlarım sicim gibi aktı.

  İyi ki burdayım iyi ki Fidan Hanım’ın ve bu grubun güzel enerjileriyle tanışmışım.Bundan daha iyi nasıl olur ? Başka neler mümkün ?

  ``Ya Asıl Problem Para Değilse`` NUR S.

  *Selamlar saygılar

  Fidan Abla.Bu ay elime geçen para ikiye katlandı hatta daha fazlası. Son toplantımızdan itibaren benim şikayet ettiğim konularda çok büyük açılımlar ve farkındalıklar edindim.

  Kısacası tekrardan teşekkür ediyorum,geri bildirim yapayım dedim, para konusunda da sıçraya sıçraya kuantum düzeye ulaşmayı seçiyorum.

  ``Ya Asıl Problem Para Değilse`` SİBEL E.

  *Sevgili Fidan Hocam

  …Sizinle paraya dair bir yolcuğuğa çıktık.Paraya dair yaşamımda neleri sıkıştırdığımı, korkularımla kendimi sürekli yargılayıp küçülterek hiç bir şekilde izin vermeyi,gönüllü olmayı seçmediğimi farkettim. Beni bana öyle muazzam farkettirdiniz ki 47 yıllık yaşamımda öyle alanlara ışık tuttunuz ki bunları kelimelerle anlatmam imkansız…

  …Kırılması zor gibi görünen kozamı kırmama katkı oldunuz…

  …İyiki karşılaştık Rabbimin Rahmeti Ve Bereketi Üzerinizde Olsun. Sırada neler var,başka neler mümkün?

  ``Özel Yolculuk Kampı`` RAMİSE G.

  *Eğitimden çok memnun kaldım. Özümün farkına vardım. Her oluşun, her mutluluğun, kızgınlığın, kendimden olduğunu bildim. Akıştayım kabuldeyim.

  Eğitimin içeriğinden memnunum. Anladımki nasıl yapıldığı ya da hangi ritüelin yapıldığı önemli değil, varılan nokta özüne oluyor. Çok teşekkür ediyorum.

  Ayrıca eğitim alanımız gayet güzel, mükemmel noktasındaydı.

  ``Özel Yolculuk Kampı`` BÜŞRA G.

  *Öz’e yolculuk kampına iyi ki ve iyi ki ve iyi ki gelmişim.Hiç de aklımda yokken, daha doğrusu bu eğitimden dahi bi haberken,bedenim burada olmayı çoktan seçmiş.Bunun için ona sonsuz şükranlarımı sunuyorum, İyi ki seçmiş.

  Ben açıkçası Fidan Hanım bana söylediği zaman bir nefes kampı olarak düşündüm ve eğitime katılmak istedim.Ben hiç pişman değilim o kadar eğitimlere katıldım sertifikam bile var ama bu sefer başka bir şey, bu bambaşka bir deneyimdi. İç dünyamızda kendinize sıkıştırdığımız alanlardaki o blokajları keşfettik ve hocamız ve kendi mucize varlığımızın da katkılarıyla veda ettik.

  Bundan sonra olumsuzluk yok çünkü o benim ilginç bakış açım. Bu zamana kadar beni düşüren, enerjimi emen ne varsa hepsini kabul ediyorum, bana katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

  Fidan hocamız bizimle o kadar bilgi paylaştı ki konumuz olmayan başlıklara bile bol bol değindik.Her şey için teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

  ``Özel Yolculuk Kampı`` ZEYNEP G.

  *Gelmeden önce çok heyecanlıydım.Benim için çok güzel bir deneyim oldu,ayrılmak istemedim. Gerçekten çok özel,çok etkiliydi.Fidan Hanım’ın her anlattığını,söylediğini ya da anlattığı bilgileri zevkle dinledim ve her dinlediğimde kendi hayatımdan birçok kesit ya da hayatımızı kolaylaştıracak birçok olumlamalar oldu.Affetmenin ne kadar önemli olduğunu anladım.Ve anladım ki ben kendimi yaşamamışım. Kendimi daha çok seveceğim. Kendimin çok değerli olduğunu daha iyi anladım. Fidan hanım gerçekten enerjisi mükemmel ve çok duyarlı.Katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

  ``Özel Yolculuk Kampı`` UĞUR AKSOY

  *Hayallerimin de ötesinde bir kamptı. Hem katılımcı olarak hem de nefes koçu şapkamla var olmama alan açan nefes ve ötesi ailesi,Öz’üme giden yolda sade, işlevsel, kolaylıkla uygulanabilir araçları sunduğunuz için,samimiyetiniz, bilgi ve birikiminizi limitsiz paylaştığınız için soruyorum: Ben ne zaman bu kadar şanslı oldum? Başka neler mümkün?

  Aşk ile tekrar tekrar kamplarda,eğitimlerde şifalanmak, katkı olmak almak dileğiyle.

  ``Özel Yolculuk Kampı`` NESLİHAN DURSUN

  *Hayatımın en güzel 3 gününü geçirdim.Daha önce bu yaşıma kadar kendim için hiçbir şey yapmamıştım. 43 yaşında kendime verdiğim en güzel şey oldu bu kamp.Kendime bile itiraf edemediğim tüm duygularımı açığa çıkarmak ve serbest bırakmak bana çok iyi geldi.Kendimi çok rahatlamış hissediyorum.Yeni çok güzel kalpli dostlar edindim.Fidan hanımla tanıştığım ve onun enerjisinden faydalandığım için çok şanslıyım. Başka neler mümkün? Kampın tek kötü yanı 3 gün sürmesi,çünkü yetmedi doyamadım.Her şey için,hayatıma kattıklarınız için teşekkür ederim.

  ``Özel Yolculuk Kampı`` EMBİYA DEMİR

  *Oldukça keyifli ve verimli geçen bir kamptı.Nefes çalışmasını ilk defa deneyimledim,faydasına inandım ve ikna oldum.Evde de devam etmeyi kesinlikle düşünüyorum.Çember çalışması muhteşemdi.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Bundan daha iyi nasıl olur?

  ``Özel Yolculuk Kampı`` EMEL YAŞAR

  *Access ten sonra nefes ile tanıştım, gündelik hayatımı alacağım.Çember çalışması da çok katkı dolu oldu.Bu tarz kamplara katılmaya seçiyorum. Bundan daha iyi nasıl olur? Birlikte başka neler mümkün.Varlığınıza şükran.Özgür bir kadın olarak kamptan ayrılıyorum.

  ``Özel Yolculuk Kampı`` YÜKSEL ERTEKİN

  *Güzel bir kamptı.Hocamız Fidan hanım çok iyi. Başarılarının devamını diliyorum.Arkadaşlarımız da çok güzeldi.Uyumlu,harika bir kamp geçirdik. Kendi adıma muhteşem bir dönüşüm olduğuna inanıyorum.

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 ALSU B. ÖZDEMİR

  .

  Merhabalar,

  İlk olarak Access’in sorularını arkadaşlarımın sürekli bu sorularla internet üzerindeki yazışmalarını görüyordum. Kendimde içsel olarak uygulamaya başlamıştım akışım daha farklı olmaya daha kolay olmaya başlamıştı. Ve Ocak 2017’de ilk Bars sınıfımı aldım. Hemen 12 gün sonra Foundation sınıfını aldım. Daha sonra diğer çalışmalarını aldım. Her bir çalışmasını aldıktan sonra ve GİFTİNG’lere özellikle Fiden Güzel ile ilk defa uygulanan bu Access Farkındalık kamplarına da katılarak zihnimde artık soruları kolaylıkla sormaya hayata geçirmeye başladım. ve enerji bedenimde kalın bir tel örgünün gittikçe İnceldiğini enerjisel olarak rahat titreşimleri hem bedenimin içinde hissederken dış dünyadaki bana gelen titreşimleri de daha farklı hissetmeye başladım.
  Daha önceleri şifalandırma çalışmalarımı yaparken bedenime alıp şifalandırmayı dönüştürürken şimdi artık bedenime almadan enerjisel olarak alan olma halinde kalarak şifalandırma yapmaya başladığımı da fark ettim. Herkese hem bireysel hem kamplardaki Giftinglere katılmalarına davet olmayı seçiyorum.bundan daha iyi nasıl olur ?

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 AYFER YILDIRIM

  .

  Merhabalar,

  Kamp muhteşemdi çok güzel bir deneyim oldu benim için??sadece access bars eğitimi almadık … çok yönlü farkındalık yaratan ve yoğun geçen bir kamp oldu nefes çalışmaları dansla geçmişe yolculuk fikir alış verişleri uzayan gece sohbetleri sabah yürüyüşleri daha güzeli nasıl olurdu çok teşekkür ediyorum iyi ki yolumuz kesişti daha kapsamlı kamplara inşallah ? bundan daha iyi nasıl olur

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 AYNUR G. ERDEM

  .

  Heryere kafamda bir sürü ses ve sorunla gidiyordum. Sayenizde çok azaldı. Öğretileri leriniz ve güven veren sesinizle ışık oldugunuz birçok fayda gördüğüm emekleriniz için çok çok teşekkürler. Iyi ki varsınız. Iyi ki sizi tanıdım. Bdino?

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 CARMEN THERESİA

  .

  Merhabalar,

  Merhaba Fidan,
  Nisan ayında Alanyadaki access bars kampını katılmaktan çoooooook mutlu oldum. Dünyaya bakıșım, kendimi hissetișim tamamen farklılaștı. Daha mutlu, neșeli, olumlu, enerjik gibi bir sürü değișiklikler hissetiyorum kendimde. Hatta evimiz neșelendi.? Ailemi cok etkiledim ve bütün bunlar bir haftalık sürede meydana geldi. Bundan daha iyi nasıl ve neler olabilr?. Bu çalıșmanın dört günlük kamp șeklinde olması tek kelimeleyle muhteșemdi????❤
  Bir eğitmen ve insan olarak sana çok teșekür ederim ve seninle tanıștığım için çok mutluyum. Hayatıma sağladığın katkı için sana minettarım. ??
  Daha neler mümkün?

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 MİNE ŞEHİRLİ

  .

  Access bars ve facelift eğitimine katılmak ve kamp süresince yapılan seanslar harika deneyimler yaşattı. Olmam gereken yerde ve kişilerle birlikteydim. Bu eğitim ve seanslar beden ve ruh olarak kendimi daha farklı görmemi , ne ve kim olduguma dair duygu ve düşüncelerimi değiştirdi. Özellikle sana Fidancıgım ve tüm diğer arkadaşlara teşekkür ederim. Coşkun, anlayışın, sabrın, paylaşımlarin ve güler yüzün için ayrıca çok teşekkürler. Harika bir kamptı. Hayatıma dokundugun için teşekkürler. Bundan daha iyi nasıl olur ?

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 MİNE ŞEHİRLİ -2

  .

  Nefes terapisi mi? O neydi öyle? Resmen bilinçaltı depremiydi. Konuştuğum bazı arkadaşlarıma ” nefes terapisi” bambaşka bir çalışma ,bir kere olsun yapın … Ben anlatmayayim. Siz yaşayın , ne demek istediğimi o zaman anlarsınız, diyorum. Bana göre, bu çalışma bir bilinçaltı panoraması oldu. Değişimin gerekliliğini, ihtiyacımı , değiştirme gücümü, yapabilirligimi ve bunu istediğimi bana gösterdi, hatta bağırdı… Bu çalışmayı bizimle yaptığın için çok teşekkür. Şimdi tavsiye ettiğin Dr. Dain Heer’ in kitabı var elimde okumaya bugün başladım. Daha ilk 5 sayfada kitabın enerjisini hissediyorsun.. sen daha iyi bilirsin !! Ben yaratıcılığım, ben farkındalığım…. Kısacası yolculuk çok güzel ve eğlenceli ??? bdino ?

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 MENEKLE ŞEKER

  .
  .

  Merhabalar,

  Fidan’cım, öncelikle Access kamp organizasyonun için cok teşekkür ediyorum, Varlığına minnettarım. Bu kamp bende inanılmaz bağlantılar yarattı, seninde katkınla bir çok kişiye dokunma şansını elde ettim. Ve o dokunuşlar bende orada bulunan diğer insanlarla bağlantı yarattı. BİR olmanın gücünü bu şekilde anladım, öğrendim ve hissettim. Bize Access çalışmalarınında dışında bir alana bedenli varlığımıza taşıdın ve akşamları yaptırdığın nefes çalışmaları ve kundalini dansları ile hediyelere boğdun. Bu bende karşılıksız vermenin ne olduğunu açtı ve seni bu alanda çok sevdim. Bu kampın için teşekkür ediyorum devamınıda sabırsızlıkla bekliyorum. Bundan daha iyi nasıl olur ? Varlığından öpüyorum

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 NUR SEZEN

  .

  Hayallerimin ve beklentilerimin de çok daha ötesinde, muhteşem çözünmeler yaşadığım, kendime döndüğüm, kendime birçok adım daha yaklaştığım olağanüstü bir kamptı benim için. Yaratımlarında emeği geçen tüm güzel yürekli insanlara ve hatta varlıklara bile teşekkürler olsun ???‍♀?

  Ben Access the Bars eğitimi almış biri olarak kendi bünyeme yepyeni bilgiler katmakla kalmadım, giftinglerle beraber bilgilerimi ve muazzam enerjileri bedenimde deneyimlemis ve işlevsel kılmış oldum, bu tecrübem aklıma bir soru da getirmiyor değil, her şehrimizde en az bir gifting merkezi olması için neler mümkün????

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 PINAR AKSOY

  .

  Sevgili Fidan uzun uzun yazardım şimdi burada ama yetmez…Üç günlük bu kampta kendi varlığımın bir kez daha ve bir kez daha ne muhteşem olduğunun farkına vardım! Teşekkür ederim. Sonra yalnız olmadığımın neşesiyle katlanarak çoğaldığımızı gördüm. Enerjin, aktarımın ve paylaştıkların için ve hepimizi bir araya getiren evren için üç kere! Bundan daha iyi ve muazzam nasıl olur ve başka farklı ve büyük ne olur? Huhuuuuv! ?????

  `` ACCESS`` Bilinçli Farkındalık kampı - 2 UĞUR AKSOY

  .

  Merhabalar,

  Çocukluğumun saf enerjisine dönüş için bilincimi güçlendirmeye, bildiklerimi hatırlamak için öğrenmeye ve öğretmeye devam ?? Face Lifting sertifikamla bedenleri enerjitik yollarla ağrısız, acısız kolaylıkla gençleştirip botox etkisi yaratmak için katkı olmaya hazırım ?? Bayramımız kutlu olsun ?Bu dört günlük muhteşem gifting kampı için teşekkürler Fidanımmm ?@nefesveotesi_access

  BERNA ÇELEBİ

  .

  Merhabalar,

  Access bars BF olmalımıyım? Olursam bana hayatıma katkısı ne olur? Diye soru sorduğum bir dönemde çevremden daha çok ben bu işin eğitimini almak istiyorum diye geri dönüşler aldığımı farkettim. Sonrasında peki BF olma yolunda ikinci access bars eğitimimi kimden almalıyım? Eğitim aldığım kişinin bana nasıl katkısı olur? diye sorarken instagramda Fidan hanımcığıma ait olan nefesveotesi_access sayfasını gördüm. Enerjiyi takip ettiğimde bu sayfadan ayrılamadığımı bana bir gücün bir enerjinin bu sayfada kalmam gerektiğini söylediğini hissettim. Sonrasında iki gün sonra düzenlenmiş olan bars eğitimi sınıfının paylaşımını gördüm ve ikinci eğitimimi kendisinden aldım. İlk defa gördüğüm biri olmasına rağmen enerjisi o kadar yüksek ki, iyi ki eğitimi kendisinden almışım. Access bars ‘ın ve bu eğitim ile Fidan hanımın hayatıma katkıları anlatmak ile bitmez. Düzenlemiş olduğu gifting’ler ile almış olduğum seanslar ve eğitim sayesinde hayata bakış açım değişti. Daha pozitif düşünmeye, hayattan daha fazla zevk almaya, daha az sinirlenmeye başladığımı tüm bunlarla ilgili farkındalığımın ve bakış açımın geliştiğini anladım. Çevremdeki insanların tüm olumsuz düşüncelerinden nasıl arınacağımı yada onların olumsuz enerjilerine nasıl girmeyeceğimi daha iyi biliyorum.  Kendim olabilmek yolunda sizinle karşılaştığıma çok mutluyum.

  Herşey için teşekkür ederim.

  Sevgiler…

  BESTE AÇAR

  .

  29 Kasım 2018 Perşembe saat 10:00
  Hayatıma bir melek dokundu?
  4 günlük muhteşem bir foundation eğitimi boyunca birlikte çok şey paylaştık ,çok şey dönüştü değişti ve çooook büyük farkındalıklarımız oldu.
  Bana öğlen yemeklerinde bile tuttuğun alan için, hissettiğim o sonsuz sevgi ve anlayışın için teşekkür ederiim❤3. Eğitimimi kimden alırsam bana katkı olur?sorusuyla geçen günlerimin Evrenden gelen en güzel cevabı SEN oldun.
  Seninle birlikte geçirdiğim her an muazzam??Bana, yoluma hatırlatıcı ve ışık olduğun için çok büyük şükran duyuyorum?
  Birlikte yürüdüğümüz bu heyecanlı yolda başlangıcım foundation sonrası COP sınıfınıda yan yana ve en ön sıradan izlemeyi seçtik ve yarattık?Birlikte daha neler mümkün? sorusunun olasılıklarını düşünmek bile hayallerimin ötesinde.
  Seni çok seviyorum sonsuza kadar…
  Evrenin bana en güzel hediyelerindensin.
  Seçimler yaratıyor ya,  o zaman “AFERİN BANA”

  CENGİZ KURTOĞLU

  .

  Her gün sabah bulunduğunuz ortamda “Günaydın” sesleri duyarız. Birden fazla ses duyar içlerinden canlı, içten, enerjik, keyifli “Günaydın” sesini duyup kafamızı kaldırıp aynı içtenlikle cevap veririz. İşte o keyifli “Günaydın” sesini hayatınızın birçok detayına farkındalığına uyandıran kişidir Fidan Güzel.

  43 yılın biriken sorularını sormayı, devam eden yaşamın içinde bildiğim ancak değerini anlamadığım konuların farkına varmayı, kontrol etmediğim detayları görmemde bana muhteşem katkılarını aldığım, hissettiğim kişidir Fidan Güzel.

  Doğru zamanda doğru yer, zaman, kişilerle olma keyfini bana ve eşim Hale’ye yaşatan, yaşamlarımızın değişip dönüşmesine katkı olan Access Bars, Transformal Nefes, eğitimler, gifting, katıldığım tüm workshoplarında katkılarını hissetmeye devam ettiğim Fidan Güzel’e içten teşekkürlerimi sunuyorum.

  ESEN BOYRAZ

  .

  Sevgili Fidan öncelikle depresif bir dönemde senden aldığım güzel enerji için çok teşekkür ederim. Akabinde beraber yaptığımız nefes ve Access  Bars  çalışmaları benim için oldukça değişik  geçti. Seanslar esnasında şunu farkettimki, tüm yaşadığım acılara travmalara rağmen meslek hayatım nedeniyle bu sorunları arka plana atıp  hayata devam ediyordum. Aldığım seanslar gerçekten garip bir etkileşim yarattı bunu cümlelere dökemiyorum. Sadece şunu biliyorum ki bana çok iyi geldi. Teşekkür ederim Fidan’ım nefes eğitiminde ve seanslarında farkettimki ters nefes alıyordum. Bu seanslar sayesinde nefesimin normale dönmesini ne kadar önemli olduğunu ögrendim. Herkesin bunu hayatına sokmasını tavsiye ediyorum.

  EMİNE AVCI

  .

  Fidan hocamdan acsess eğitimi aldım ve aynı zamanda seansı.
  Öncelikle güler yüzü ve misafirperverliği için sonsuz tesekkürlerimi sunuyorum.
  Acsess dünyasına katıldıgım için mutluyum.
  Seans sonrasında şeker ve türevlerine olan hassasiyetim tamamen ortadan kalktı bu benim için bir mucizeydi.
  Hayatımın bir cok alanında mükemmel açılımlar oldu.
  Ve fidan hocam sayesinde artık bennde bir acsess uygulayıcısı oldum.
  Desteği için tesekkür ediyorum❤❤

  E.D. – Ağustos 2018

  .

  Nefes terapisini sıkça duyduğum bir dönemdi. Merak edip almaya karar verdim. İlk seans sırasında yaşadığım ortaya çıkan duygular ve vücudumun verdiği tepkiler beni hayretler içinde bıraktı. Seans sırasında farklı bölgeler çalışılırken Fidan hanımın yönlendirmesi vede O’ndan duyduklarıma verdiğim tepkiler inanılmazdı benim için. Sanki saklı, gizli bir sürü şey açığa çıkıyordu. 4 seans nefes terapisinden sonra Access bars seansını tavsiye etti ve denemeye ikna oldum. İlk seans sonrasında kendimde hissettiğim ilk şey pozitif bir enerji oldu. Yani durup dururken kendinle pozitif olmak. Ve hemen birkaç yakınımdaki arkadaşımdan aynı geri bildirimi aldım.

  Sonra access bars seansları ile devam ettik. İlk gördüğüm faydalarından biri su korkumu yenmekti. Geç yaşlarda yüzme öğrendim ama su korkum vardı hep. Yani yüzebildiğim halde açılıp gidemiyordum. Bir kaç seanstan sonra ki hiç bu konuyu özellikle çalışmamıştık tatile çıktım. Ve hiç farkında olmadan bi baktım açılıp gitmişim ve sudan korkmuyorum. Aldığım keyfi tarif etmem çok zor. İnanılmazdı benim için.

  Sonrasında eğitimine katılıp daha detaylı öğrenip kendimde uygulayıcı oldum. Aileme uygulamaya başladım ve hala devam ediyorum.

  Access bars için faydaları konusunda hem kendi yaşadığım hemde ailemde gözlediğim değişimler özetle;

  • Pozitif enerji seviyesi yükseliyor
  • Kendinle barışık olma hali çok artıyor
  • Daha güçlü ve güvenli hissediliyor
  • Korkular azalıyor yada çalıştıkça kayboluyor
  • Vücuttaki negatif elektrik atılıyor

  Bir de access prosesler sayesinde günlük hayat için elinizde araçlar olmuş oluyor ve buda daha güçlü ve güvenli hissettiriyor

  Fidan hanım hem seanslarda hemde eğitimde o kadar sabırlı ve özverili ilgileniyorki buda bence çok ama çok büyük bir artı. İlk defa saate bakmadan, takılmadan kişinin ihtiyacı varsa süre gözetmeden çalışmayı devam ettiren biri ile çalıştım. Gerçekten yardımcı olmak istiyor ve oluyorda. Çok ama çok teşekkürler. İyi ki tanıştım hem kendisi hemde bu çalışmaları ile.

  E.Güzel

  .

  Üniversiteye başladığım ilk yıllarda hayatımda artık yaşama isteğimin olmadığı zor zamanlarım oldu. Bu dönemde halamı aradım ve bir haftalığına yanına kaçtım. Bana o güne kadar adını bile duymadığım Bars seansı yaptı. Sadece bir kez deneyip bilgi dinleme ile inancım oluşmamışken, nasıl olduğunu anlamadan, yaşamdan kopma isteğim bir daha geri dönmemek üzere benden uzaklaştı.

  İlk  anda farkedemedim işe yaradığını. Sonradan evet dedim tam olarak  daha ilk günden bu etki ile bana yaşamıma dinginlik kattığını zihnimin daha öncesinden çok daha berrak olduğunu farkettim.

  O dönemimde bana Anksiyete bozukluğu teşhisi konmuştu. “Access bars bir tek seansla yaşamımı değiştirdi ise,  Access Bars’ın içine girdiğimde neler olur ? diyerek kendime sorular sordum.

  Ve 2018 mart ayında Kıbrıs’tan gelerek bu eğitimi aldım. Tabiki destekleyici bir kaç kitap okudum, çalışmalar yaptım ve prosesler yaptım. Access’i yaşamımda etkin bir şekilde kullanıyorum.  Sürprizler devam ediyor ve inanın çok daha fazlasıyla yaşamıma akıyor .

  EMİNE D.

  .

  Access benim yaşantımda çok önemli bir farkındalık yarattı. Yaşantımı çok etkileyen ağrılarımla nasıl baş edeceğimi, bu ağrıları bedenimden nasıl gönderebileceğimin kolaylığını sağladı. Zaman zaman şiddetli ağrılar yaşıyordum ve eşim gece yarısı hastaneye götürmek durumunda kalıyordu. Doktorum o dönemde fibromiyalji teşhisi koymuştu. Yaklaşık 1 yıl önce Fidan’ın ofisinde gittiğim bir “Access gifting” sırasında access anahtarları ve prosesleriyle tanıştım ve o gün bir seans aldım. Hemen aynı haftada Bars eğitimimi aldım. Bu eğitim ve seanslar bana ait olmayan ağrıları farkındalıkla bedenimden göndermemin kolaylığını sağlıyor. Bundan daha iyi nasıl olunur? Ve bu kolaylığı, farkındalığı yakınlarımla da paylaşarak onların yaşantılarında katkı olduğumu gözlemlemekteyim. Bdino? En güzel olan ise bazan hafiften ağrım başladığında veya kendimi kötü hissedip enerjimin kapandığı anlarda eşimin “hani sen bir şeyler söylüyordun ya ağrıların gidiyordu onları söylesene” diyerek bana Access araçlarını hatırlatması. Yaklaşık bir yıldır ağrımdan dolayı hiç hastaneye gitmedim. Bu çalışmayla tanışmama vesile olan Fidan’a teşekkür ediyorum. Bundan daha iyi nasıl olunur?

  F. SEVİL

  .

  Merhaba,

  Access bars benim hayatıma eylül  2018 de kendimi çok öfkeli , öfke sebebimi anlayamadığım ve bunu aileme fazlasıyla yansıttığım bir dönemde girdi.

  Eğitmenimiz Fidan Hanım ın vermiş olduğu eğitim ve uygulattığı bars seansları hayatımda bazı duygu ve olayların akışını değiştirdi. En ilginç olanı ise zorla ikna ettiğim eşimdi (Eşim son derece bu tür olaylara inancı olmayan Materyalist biridir). Eşime bars seansı uygulamamdan sonra ihtimal vermediğimiz  bir ihaleyi kazanması oldu. Bu olay ikimizide çok etkiledi.

  Fidan Hanıma sıcak ve samimi bir eğitim ortamı yarattığı için, bu gün hayatımızı değiştiren farkındalıklar yarattığı için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  FATMA ACAR

  .

  Merhaba,

  Transformal Nefes Eğitimlerinde kesişti yollarımız Fidan Güzel ile. Rabbimin ruhuna üflediği şifacılık özelliği ile her bir seansında şifa yı danışanına aktaran çok özel bir ruha sahipsin Fidan. Ve accessbars ile tanışmama vesile oldun. Bana uyguladığın ilk accessbars seansında – ki accessbars ile ilgili hiç bir bilgim olmamasına rağmen- seans sonrasında benim için çok enteresan bir deneyim yaşadım. Aracımla evime dönerken sanki farklı bir pencereden baktığımı farkettim çevreme; algım, duygum, alanım tamamen farklı, içimde anlam veremediğim bir huzur ve her yer aydınlık… ve ardından ben de nefes terapisi ve spiritüel yaşam koçluğu alanında danışmanlık yaptığım meslek hayatıma accessbars ı kesinlikle dahil etmem gerektiğinin farkındalığı ile eğitimlerine katıldım? ve ardından diğer accessbars eğitimleri ile şu an accessbars eğitmeniyim. Bana bu yolda ışık oldun, o güzel yüreğin ve her zaman desteğin için sonsuz teşekkürler ediyorum sana?

  HATİCE Ç.S.

  .

  Ben 1 yıldır aralıklarla fidan hanımdan seans alıyorum. Hem seanslar hem prosesler farkındalığımı çok arttırdı, olaylara bakış açımı değiştirdi. Hala seans almaya devam ediyorum ve daha fazla değişebilmeyi umut ediyorum. Her seanstan sonra rahatlıyorum ve dinginleşiyorum. Ve fidan hanımın içtenliğini çok seviyorum, çabasını , uğraşını görüyorum, en önemliside bu. Her daim görüşmeye açık , saat kaç olursa olsun. O güveni ve samimiyeti verdiği için seanslarına gönül rahatlığıyla gidiyorum. Çok şey öğrendiğimi düşünüyorum ve daha fazla değişim yaşadığımda benden daha mutlusu olamaz herhalde. Herkesede gönül rahatlığıyla tavsiye ederim fidan hanımı.

  HALE KURTOĞLU

  .

  Kendi içinde korku ve kaygılarını kontrol etmekte zorlanan ve yoğun stres altında çalışan biriydim. 2018 yılı benim için zor bir yıldı. Uzun zamandır ailemdeki kişilerin hastalıkları ile ilgilenirken kendi farkındalığımı kaybetmiştim. Bu sebeplerden dolayı öncelikle Nefes Terapilerine başladık. Bu terapilerin bendeki etkisi, farkındalığımın artmasına sebep olmasıdır. Sonrasında ise Fidan Güzel’in önerisi ile Access Bars eğitimi almaya karar verdim. Bu eğitim ise hayatımın dönüm noktasıdır. Eğitim sonrasında sürekli kendime sorular sorarak hem bilişimi artırdım, hemde kendiliğinden yeni kararlar verdim. Kendime sorduğum sorularla, 12 senedir çalıştığım firmamdan ayrıldım. Daha önce böyle bir karar almayı bırakın, düşünmesi bile benim için bir korkuydu. Şimdi ise hayatımda yarım bıraktıklarımı tamamlamaya ve yeni olasılıklara kendimi açtım. Artık biliyorum ki ben sonsuz varlığım. Çünkü, hayatın tümü bana neşe kolaylık ve ihtişamla geliyor. Bu deneyimleri yaşamama ve farkındalığımı artırmama vesile olan Fidan Güzel’e çok teşekkür ederim. Bdino?

  HALİT YAPICI / 2018 - ARALIK

  .

  Access Bars eğitimine özellikle insanlardaki farkındalığı arttırması nedeniyle ve psikomatik ağrılarda etkili olduğunu öğrendiğimde bir Fizyoterapist olarak kendi danışanlarıma uygulamak amaçlı gitmeye karar verdim. Profesyonelliğinde ötesinde eğitim ve hizmet veren Fidan Hocam beni Sefaköy’den Ataşehir’e o muazzam enerjisiyle çekti.  Ve ben bir eğitimi hiç Pratik yapmadan %70’ini tamamen kavradım. Hayatınızda değişikliğe, olasılıklara ve tabiki farkındalığa yer açmak için Fidan hocamdan daha iyisi yoktur diyebilirim. Bu eğitimde uygulanan kısa seanslarla bile ilk farkında vardığım değişim uykularım inanılmaz düzene girdi ve derin uyku nedir bunu tatmış oldum. Seanslar almaya ve uygulamaya devam ediyorum. Bakalım başka neler mümkün ?

  KEZZZBY

  .

  Bedenen ve psikolojik olarak çok yıpranmış olduğum bir dönemde Fidan ile çalışmaya başladık. Tüm kas ve kemiklerimde ağrılar vardı. Aşırı yorgunluk, bitkinlik ve 20 kilo fazlam vardı. Bununla bağlantılı olarak yaşamdan keyif alamaz haldeydim. Günlük rutin işlerimi yapmaya bile enerjim yoktu. Sevgili Fidan ile yaptığımız ilk seanstan kalktığımda ağrılarımın %25 hafiflediğini, negatif duygu ve düşüncelerin azaldığını, hayattan keyif almaya başladığımı gördüm. İlk etapta bunların geçici olduğunu düşündüm ancak zaman geçtikçe kalıcı olduğunu anladım. 6 ay boyunca Fidan bana düzenli olarak hem Access Bars hem MTVSS seansı yaptı. 6 ay sonra ağrılarımın %85’i gitmişti. Yemek yeme alışkanlıklarım kendiliğinden değişti. Günlük rutin işlerim bana eskisi gibi ağır gelmiyordu. Çocuklarımla oynayacak enerjiye kavuşmuştum. Bugün ise tam sağlığıma kavuştum. Fazla kilolarımı attım. Yaşama sıkı sıkıya bağlıyım. Mutlu ve huzurluyum. Acısıyla tatlısıyla hayatın tadını çıkarıyorum. Fidan’ın danışmanlığında bu süreci sağlıklı bir şekilde yürüttük. Fidan’a bana sağladığı katkılarından dolayı binlerce teşekkür ediyorum. Bundan daha iyisi nasıl olur

  MURAT B.

  .

  Merhaba Ben Murat B. Olarak 21.03.2018 Tarihin’de Panik Atak, kaygı, endişe bozukluğu şikayetim ile Nefes Terapisti Sn.Fidan Hanıma Gittim. 2 ay boyunca Doğru nefes çalışması, diyaframdan nefes alma, olumlamalar ile nefes seansları aldım. Yanlış nefes, kesik kesik nefes almaktan dolayı nefes almayı unutmuşum. Bundan dolayı kaygı, endişe, ölüm korkusu yaşamaktaydım. 2 aylık nefes terapisi, bol bol su içmek, tane tane konuşmak, kitap okumak, balık tutmak ve alkolü azaltmam ile beraber normal yaşantıma hayatıma dönmemi sağlayan yardımcı olan nefes terapisti fidan hanıma çok çok teşekkür ederim…Panik atağımın %75’inin azaldığı dönemde iş yoğunluğumdan terapilerime ara verdim. Şimdi yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Bol Bol Muz, kefir, ananas yiyorum. Daha sağlıklıyım. teşekkür ediyorum fidan hanım.

  MURAT P.

  .

  Fidan son derece profesyonel ama aynı zamanda candan bir insan. Özellikle Nefes konusunda işini son derece iyi bilen bir danışman, Nefes’i daha önce defalarca denemiş birisi olarak açıkça söyleyebilirim ki bugüne kadar gördüğüm en iyi nefes terapisti. İşinde paradan önce insanlığa önem veren, saatlerce dert dinleyip çözümler bulmaya çalışan, disiplinli, iş ahlakı üst seviyede bir uzman. Kendisinden terapi aldığım dönemde hiç hastalanmadığımı (sık hastalanan birisi olarak söylüyorum) özellikle bağışıklığımın çok kuvvetlendiğini belirtmek isterim. Bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.

  NESLİHAN S.

  .

  Merhaba Fidan’cım,

  Çok yakın arkadaşım olmana ragmen yaptığın nefes çalışmalarını pekte ciddiye almıyordum.  Nefesmi ? Zaten gün boyu ancak yaptığım şey buydu. Ama gerçekten bu olmadığını kuzenimle beraber katıldığım Tam günlük nefes workshopunda anladım.  7 kişilik grubun içerinde gün boyunca hepimizle tek tek sanki bireysel seans almışız gibi özveriyle, işinin hakkını vererek ilgilendin.  Seanslarda bedenimi nefes alması için o kadar zorluyordunki, vücudumun bazı yerlerine ilk defa nefesimin ulaştığını farkettim.  Bu deneyim benim için inanılmazdı.  Kelimelerle ifade edemem.

  Doğru nefesi nasıl alınır ? Bu çalışmanla yaşamıma girmiş oldu. Bedenim gerçekten oksijenle ve nefesle tanıştı. Her hafta kuzenim Yelda’nın “bu hafta nefese Fidan’a gitsekmi ?” mesajlarını alıyorum. Teşekkür ediyorum.

  ÖZLEM C.

  .

  “ Çok sevgili fidan hocam, Cümlenin başına çok koydum ama o bile Coşkumu, Minnettarlığımı, Anlatmak için az kalıyor. Bana, hayatıma katkılarınız için size çok teşekkür ediyorum. Bu güne kadar içimdeki hislere, anlamlandıramadığım duygulara, bir şey var ama nedir dedim sorulara ses ve cevap oldunuz. Kendimi iyi hissetmemi sağlayan yöntemleri, dürüstlüğünüz ve bu işe verdiğiniz değerle,size kadar ne kadar direnç göstersemde hayatıma sokmamı sağladınız. Hepsi için tekrar tekrar teşekkürler. Bundan daha iyisi nasıl olur?

  ŞAHİN D.

  .

  Merhaba,

  Ben Access Bars ile Fidan Güzel ile tanıştım. Soruda kalarak hayatınızı nasıl pozitif bir duruma getirilebileceğini gördüm. Fidan hanımın özverili çalışmaları ve yönlendirmeleri ile çalışmaları arttırdıkça hayatımda pozitif değişiklikler olmaya başladı.Nefes terapisiyle başladık ama yönlendirmesi ile kısa bir zaman sonra hem Access bars hem Mtvss beden prosesleri uyguladı. Önemli sağlık problemleri olan bir birey olarak access seanslarından sonra önemli iyileşmeler yaşadım.  Ayrıca parasal konularda da sıkıntı yaşanmaktaydım. Şimdi soruda kalarak gelirimi hayalleriminde ötesinde nasıl yaratırım? buna çalışıyorum. Her şey için çok teşekkür ederim Fidan hanım. Saygılarımla…

  ÜMİT DORİAN

  .

  Merhabalar
  Benim de çoğunluk yada herkes gibi, bildiğim ve bilmediğim travmalarım vardı geçmişten gelip de bugünümü etkileyen. Sırtımda bir kambur gibi bu yaşıma(37) kadar taşıdım onları. Bugünümde yaşadığım sorunları hep geçmişime bağladım. Fevriliğim, şüpheciliğim, bazı konularda kendime güvensizliğim… Yıllar önce bir arkadaş bu olumsuz duyguların temizlendiğinden bahsetmişti fakat belki iyi ifade edemeyişinden, belki de benim için doğru zaman ve kişi olmadığından cesaret edememiştim. Çünkü benim için büyük bir adım olacaktı bu. Bir arkadaşın doğumgününde bir grup insan nefes terapisi, aile dizimi hakkında konuşuyorlardı. Ben de onları kenardan kenardan dinliyordum. Onlardan aldığım bilgiler merakımı coşturdu ama asla güven vermedi. Sonra bir anda aklıma birlikte bir kursa gittiğimiz arkadaşımın sosyal medyadaki paylaşımları geldi aklıma. Sanki bu ve benzeri gibi şeyler paylaşıyordu dedim. Ve iletişime geçtim yıllar sonra. Buluştuk. Size nasıl anlatabilirim o günü bilemiyorum. Hani çocukken okuduğumuz yada izlediğimiz bir hikaye vardı, “Alice Harikalar Diyarında” işte öyle şeydi. Sanki bir kapı aralandı, girmek yada girmemek benim seçimimdi ve ben Fidan rehberliğinde güvenle o kapıdan girmeyi seçtim. Bambaşka bir dünyayla karşılaştım. Ve o dünyayı keşfettikçe aslında o bambaşka dünya dediğim yerin kendi dünyam olduğunu farkettim. Bunu nasıl tarif edebilirim? Bir ev düşünün, evin çok ışık almayan sıkıcı bir odasında oturuyormuşum ve hayatımı bu odaya hapsetmişim. Fidan beni o odadan çıkardı, elinde diğer odalarımın anahtarları vardı, beni diğer odalara götürdü, bahçeyi gösterdi, balkonlarımı. Yani aslında benim düşüncelerim, yargılarım beni bir odaya hapsetmiş ve kendi başıma orada çaresizce beklemiş durmuşum. Şimdi ise keşfediyorum, her geçen gün kendimi ve dünyayı. Bundan daha iyi nasıl olur? Bir mucize mi desem mucize değil, mucizeler bu kadar kolay gerçekleşmez. Kısacası hayatımda birçok şey değişti, fakat ben daha yolun en başındayım. Daha bir adım attım. Ben bu yolda yürümek, koşmak istiyorum. Ve bu yolda karşılaştığım kişilere sormak istiyorum: Biz ne zaman bu kadar şanslı olduk?
  Herkese iyi yolculuklar…

  ZEYNEP

  .

  Merhaba,

  Fidan Hanıma ulaştığımda, hayatın beni getirdiği noktada çok sıkışmış ve artık yaşamaya devam etmek istemiyorum dediğim noktadaydım. Daha önce, çocukluk travmalarım nedeniyle psikologlara çok defa gittim. Ancak Fidan Hanımla yaptığımız nefes ve access çalışmaları, benim için çok farklı ve dönüştürücü bir tecrübe oldu. Psikologlarla konuşamadığım konuları bile, bilinç düzeyine çıkarıp konuşabildim ve Fidan Hanimla yaptığımız sohbetler, bende inanilmaz bir farkındalık geliştirdi. Hayata artık çok farklı bakıyorum.

  Fidan Hanımın donanimli ve deneyimli bir terapist olmasının yanında, onunla herşeyinizi konuşabilmenizi sağlayan samimiyeti ve işine olan sevgisi, uyguladigi terapileri daha da verimli kılıyor. Ona müteşekkirim. Bu tür terapilere inanan ya da inanmayan herkesin en azından bir kez deneyimlemesi gerektiğini düşünüyorum. Terapist olarak da Fidan Hanımı kendi tecrübemle gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Not : Nefes ve Ötesi olarak bir önceki sitemizde katılımcı yorumlarımıza yer vermediğimiz için kuruluşumuzdan bugüne yaklaşık 4 senedir yaşamlarına dokunduğum danışanlarımdan geriye dönük yorum toplamayı uygun görmediğimi belirtmek isterim. Kendileri bu seneler içerisinden seanslarımdan aldıkları katkıyı paylaşmak isterler ise benimle iletişime geçmeleri yeterlidir.

  Bu alanda yer alan tüm yorumlar yaklaşık son 1 senedir yaşamlarına dokunduğum danışanlarımın bazılarının yönlendirmesi ve  talebi ile;  bu seanslara ve eğitimlere ihtiyacı olabilecek,  benzer hikayeleri olan bireylere “katkı” olmak amaçlı paylaşılmıştır.
×