Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Bireysel Seanslar

TN Bireysel Seanslar

• Transformal Nefes® Bireysel seansları kişiye özeldir. Randevu alarak birebir çalışma yapılmaktadır.

Bu seans öncesinde ve sonrasın da nefes koçunuzdan alacağınız yaşam koçluğuda düşünüldüğünde seans için yaklaşık 2 saat ayırmanız gerekmektedir. Nefes alışkanlığınıza ve sağlıksal sorunlarınıza göre değişmekle birlikte, nefesinizin açılması gerekli aktivasyonun sağlanması için minimumda 6 – 8 hafta düzenli seans almanızı öneriyorum. Tüm seanslarımda bireysel koçluk sırasında kişinin ihtiyacına göre E.F.T vb. farklı tekniklerde uygulamaktayım. Bireysel koçluk sürecinin kaç seans olacağını kişinin ihtiyacı belirlemektedir.

Nefesinizde daha fazla derinleşmek isterseniz workshop veya seminerlerimizi katılarak devam edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Access The Bars Seansları

Access The Bars seanslarında öncelikle kişinin seanslara katılma sebebine neden olan konular üzerine bireysel koçluk yaparak başlıyorum. Kişinin ihtiyacına göre araçlar ve prosesler uygulandıktan sonra, seans aşamasına geçilmektedir.

Access The Bars seansları ortalama 90 dakika sürmektedir. Öncesinde bireysel koçluk ve seans esnasında enerji takip edileceği için bu sürenin toplamı ortalama 3 saati bulabilmektedir.  Access The Bars seansları ile yaşamınız da hiç bir şey değişmese bile o seanstan dinlenmiş ve huzur dolu kalkacağınızı biliyorum. 🙂

Ya, alacağınız bu seans hayatınızda her şeyi değiştirirse ?

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Facelift  Seansları

Enerjetik yüz germe seansları olan Facelift seansları için bireyin yaklaşık 2 saat ayırması gerekmektedir. Ortalama seans süresi 1 -1.5 saat sürmektedir. Bireyin göğüs bölgesinden başlayarak tüm yüzüne nazik hareketlerle uygulanan facelift seansları ile cildinizdeki tüm kırışıklıklar ve yara izleri vb şeyler gidecektir.

Cildinizin olduğundan çok daha genç ve sağlıklı bir duruma gelmesini istiyorsanız ağrı, acı ve iğne olmadan uygulanan bu yöntemi en az 10 seans uygulatmalısınız. 20 seansta cildiniz ve bedeniniz original haline dönecektir. Dinamik bir seans uygulamasıdır kısa zamanda sonuç vermeye başlar.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

MTVSS & Body Seansları

MTVSS ve Body seansları bireyin vücudunda spresifik konularda ve bölgelerde çalışan çok güçlü ve hızla sonuç veren dinamik bir çalışmadır Bireyde tanımlanmış veya tanımlanmamış ağrı veya bölgesel olarak organlarından herhangi birinde bir sağlıksal sorun yaşıyor ise başvurduğumuz bir tekniktir.

Seans süresi ortalama uygulanan beden prosesine göre 1 veya 1.5 saat sürmektedir. Seans beklenilen sonuca göre tüm bedende, bağışıklık sistemini güçlendirmek amaçlı Timus, Epifiz bezi, Hipofiz bezi ve Böbrek üstü bezlerinde veya sağlıksal sorun yaşayan organ üzerinde çalıştırılabilir. El ile uygulanan bir enerji çalışmasıdır ve kişi seans süresince rahat bir şekilde uzanabilir.

Çok hızlı bir şekilde bireyde yaşadığı sorunla ilgili değişim ve dönüşümler farkedilir. Seansların daha kalıcı olması için uygulanan body prosesine göre seans sayısı belirlenmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Bireysel seanslarımın her birinde yaklaşık bir saat gelen kişinin heybesinde getirdiği sağlık, ilişkiler, iş, para, stres öfke veya zihninde sürekli takıntı haline getirdiği duygu, düşünce, korku ve endişe vb. yaşamda kendisini zorlayan konu başlıkları ile ilgili “koçluk” yaparak başlıyorum.  Kişinin ihtiyacı ölçüsünde koçluk esnasında kişiye çeşitli nefes teknikleri veya duygularından özgürleşmesi için E.F.T. tekniklerinden hangisini uygun görürsem uyguluyorum. Seans öncesi yapacağımız bu koçluk bizi seansımızın daha verimli ve dönüşümlerin istediğimiz alanda daha hızlı olmasına destek olan tamamlayıcı çalışmalardır.

Tüm bireysel seanslarımda uygulanan teknikler ve çalışmalar tamamen gelen kişinin kendi beyan ve rızası ile yapılmaktadır. Hiç bir şekilde ailesi veya yakınları tarafından “iyi geleceği” düşünülerek zorla getirilen kişileri eğitimlerime ve seanslarıma almadığımı belirtmek isterim. Bu konuda ısrarcı olunmamasını rica ederim.

Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler (“İçerik”) sadece bilgilendirme amaçlıdır. Ve sitede yer alan tüm çalışmalar bilimsel olarak alt yapısı olan ve yaklaşık 30 veya 40 yıldır tüm Dünya’da uygulanan teknikleri içermektedir.  Herhangi bir sağlık durumunu veya hastalığı teşhis veya iyileştirme amaçlı değildir. Ancak bu sitede bahsedilen teknikler enerjilerle çalışan bütüncül tedavi veya alternatif tıp olarak görülebilir. Nefes ve Ötesi olarak teknikleri doğrudan sağlığı etkileyen herhangi bir fayda yaratma iddiasında değiliz. Kişiler tıbbi konularda tavsiye almak için yetkili bir sağlık kuruluşuna başvurmalıdır. Kullandıkları medikal tedavi yöntemleri var ise bu yöntemleri kullanmaya devam etmelidir. Kullanıcılar bu web sitesinde yer alan bilgileri kullanma konusunda tüm sorumluluk ve risklerin kendilerine ait olduğunu kabul ederler.

BU WEB SİTESİNDEKİ BİLGİLERİN GÖRÜNTÜLENMESİ SONUCUNDA EDİLEN BİLGİLER, GERÇEKLEŞTİRİLEN UYGULAMALAR VEYA ALINAN HİZMETLER KONUSUNDA HİÇBİR SORUMLULUK VEYA YÜKÜMLÜLÜK KABUL EDİLEMEZ. İÇERİK HANGİ AMAÇLA OLURSA OLSUN EKSİKSİZ, HATASIZ VEYA TAM UYGUN KABUL EDİLMEMELİDİR.

×