Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Access Counsciousness

Access Counsciousness

Access insanlarda daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış araçlar ve prosesler setidir. Bilinç, yargı olmaksızın her şeyi kapsar. Bilinçlilik sürekli olarak daha fazla seçeneğe ve daha fazla yaşama kendimizi açma yeteneğimizdir.

Access’in daveti, kendinizi gerçekte olduğunuz sonsuz varlık olarak tanımaya ve sizin ötenizde, olduğunuzu düşündüğünüz kendinizin ötesinde bir yaşam yaratmaya adım atmaya destek olmak üzerinedir.

Sonsuz varlık olarak sonsuz algı, biliş, olma, alıp kabul etmekten işlevsel olursunuz.  Sonsuz varlık için her zaman herşey mümkündür ve tüm seçim size aittir. Sonlu bir varlığın eğilimi ise, düşünceler, hisler ve duygulardan işlev yapmaktır.

Access Bilinci, düşüncelerinizin, hislerinizin ve duygularınızın hapsinden, kutupluluğundan, engellerinden ve bariyerlerinden sizi özgür bırakmak ile ilgilidir. Sınırlılık durumundan işlev yaptığınız zaman çok az seçime ve sınırlı olanaklara sahip olmayı seçersiniz.

Bu realitede seçimin size ait olduğunuzu bilseydiniz, siz hangisinden işlevsel olmayı seçerdiniz ?

 

Access The Bars

Başımızın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansıdır. Beynimiz inanılmaz derecede gerilim ve enerji yüklü bir aygıt gibidir. Çocukluğumuzdan ve binlerce yıldan bugüne gelen tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin elektriksel bileşeni vardır. Bugüne kadar anlam yüklediğimiz her şey beynimizde depolanır. Tıpkı bir bilgisayarın hard diski gibi.

Başımızın üzerinde bulunan bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.

Bars seansı sırasında bu noktalara parmak uçları ile yumuşak dokunarak bu noktaları aktive ederiz. Böylece burada bulunan birikmiş enerji yükleri serbest kaldıkça bu noktalar ile ilgili geçmişten bugüne taşıdığımız yargılar, inanç kalıpları ve tüm kısıtlamalarda elektro manyetik olarak serbes bırakılıp silinir.

Bilimsel olarak The Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, dinamik değişime yönelik, uygulamalı bir vücut işlemidir.

Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren seans sonrasında hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız.

Bilinç, yaşamınızda her anda kendinizi veya başka birini yargılamadan VAROLMA yeteneğidir. Her şeyi alma, hiç bir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladığınız her şeyi hayallerinizin daha ötesinde yaratma yeteneğidir.

ŞU ANDA OLDUĞUNDAN DAHA İYİ OLMAK İSTER MİSİN ?

Yaşamının neye benzemesini istersin ?

Bundan daha iyisi nasıl olur ?

Başka neler mümkün ?

Sonsuz olasılıklar nelerdir ?

                   Sizde yaşamınızın içerisinde daha fazla kendiniz olmak ve daha fazla bilincinizden işlevsel olmak istiyorsanız Access Consciousness® araçları ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. 

Access der ki ; Her şey seçimden ibarettir. 

.

×