Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Facelift®

Facelift® Enerjetik Yüz ve Vücut Germe
Facelift® ile yüzünüzdeki kırışıklar ve vücudunuzdaki yaralara veda edin. 

Bedenleriniz tüm enerjetik yükleri üzerinde kitleyebilen atom ve moleküllerden oluşan bir yapıdır. Tüm duyu organlarının ötesinde büyük bir algılama kapasitesine sahiptir. Anne karnında ve hatta bilimsel olarak kanıtlanmıştır ki anneniz annesinin karnında iken başlayan zihinsel, fiziksel ve ruhsal travmalar bedenlerimizde o travmanın yaratmış olduğu enerjilerin bloke olmasına sebep olur.  Zaman içerisinde birey yaş aldıkça bu durum bedende ciltte kırışıklık, yumuşama vb şekil bozukluğuna neden olur.

Access Facelift™ ile mimiklerinizi dondurmadan, yara izi bırakmadan, ağrı, acı, sızı, iğneler veya  çeşitli kimyasallar kullanmadan veya vücudunuza başka bir travma yaratmadan, kolaylıkla ve neşeyle daha GENÇ ve GÜZEL hissetmenize ve bedenlerinizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

 

Bedenleriniz bütünsel bir yapı oluşturduğundan Facelift uygulandığında, yaşlanmanın belirtilerini tersine çevirebilen yüzde ve bütün beden boyunca hatta iç organlarda da benzer etkileri yaratabilen, bedeni gençleştiren, onaran harika sonuçlar elde edersiniz. En az 20 seans uygulandığında, kalıcı botoks etkisi yarattığı görülür.

Bedenlerinizde cilt kırışıklığına veya vücudun bozulmasına neden olan faktörlerden bazıları şunlardır ;

 •  Aile genlerinden aktarılan kodlar,
 •  Güneş veya soğuk havaya karşı hassasiyet,
 •  Stres ve kaygı,
 •  Mimiklerin aşırı kullanımı,
 •  Travmalar
 •  Cerrahi ameliyatlar,
 •  Cilt hastalıkları sonucu ortaya çıkan bozukluklar,
 •  Sigara ve alkol kullanımı,
 •  İlgili bölgede hücrelerin azalması,
 •  Toksinlerin vücuttan kolaylıkla atılamaması,
 •  Hormonal bozukluklar,

 

Access Consciousness® sistemi bireyi bir bütün olarak görerek “The Bars” seasnları ile kişinin yaşamda zorluklar yaşadığı alanlarlda enerjiler dönüştürürken “The Body” sistemi adı altında bedenlenmenin muhteşemliğini keşfetmeniz sağlayarak içten dışa doğru bir yenilenme sağlamaktadır. Bedenlerimiz, bizi çevreleyen dünyanın enerjisinin farkındalığını vermek üzere tasarlanmıştır.

Bedenlerimizde Facelift enerji terapileri uygulandığında bedenlerimizle uyumlanmaya ve bu yaşamda varlığımızın ve bedenimizin dengelendiğini farketmeye başlarız. Bedenlerimizi tanıyıp bize olduğu hediyeyi alıp kabul etmek iç huzurumuzu sağlar. Böylece, bedenlerimizle kurduğumuz ilişki şeklimiz değişir ve yaşamımızdaki herşey herkesle olan ilişkilerimiz değişmeye başlar.

 

Botox, akapunktur iğneleri, kimyasal olmadan veya farklı şekillerde bedeninizde travma yaratmadan, ağrısız ve acısız cildinizi yenilemek ve daha GENÇ kalmak ister misiniz ?

×