Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Muammer Tan

Muammer Tan

Bu hayata gözlerimi bodrumda açtım. İlkokul sürecimi bodrumda geçirdim. Bodrumda genel durum olarak rahat ve genel akışta bir yaşam tarzı vardı. Orta okul ve lise dönemimi İzmirde geçirdim. Dede ve baba mesleği olduğu için otomatik olarak denizcilik bölümü güverte okudum. Okul bittikten sonra iş hayatı başladı ve memnun olmadığım bir gemi hayatı. kendi hayatıma odaklanamadan babamı kaybettim. Benim için zorlu bir süreç başladı. Çünkü babam, benim seçim ,karar ne yapmam gerektiğini bilen ve  söyleyen kişiydi. Onu kaybedene kadar bunun farkında bile değilmişim. İlk farkındalığım “ben denizciliği istemiyorum” ile oldu. Kendim için ne yapayım diye düşünürken kendimi babamdan kalma marketin içinde buldum. Bir konserve kutusunun(Gemi) içinde olmayayım derken dört duvar bir marketin içindeydim. Bir çok farklı işle uğraşmaya başladım sadece market beni heyecanlandırmıyordu. Ticarette eski alışkanlığımı devam ettiriyordum , kim ne isterse ve seçerse onu gerçekleştirmeye çalışıyordum. Tabi ki bu durum beni kaçınılmaz iflaslara sürükledi. Başkalarının seçimleri içerisinde kendi seçimlerimi görememek. Bu o kadar yorucuydu ki. Bu şekilde para kaybetmek beni gerçekten büyük bir bunalıma sürükledi.

Sonra en bunaldığım bir dönemde ne hareket edecek ne nefes alacak manevra alanımın olmadığı zamanda eski aile dostumuzla denk gelmiştik .Bana dedi ki bir seans yapıyorum ve “bu tekniğin sana iyi geleceğini düşünüyorum”dedi. Hem bir erkek olarak hem de toplumun bakış açısı olarak böyle bir şeyle iyi gelip bir şeylerin değişebileceği hiç inandırıcı gelmemişti. Bende ne “nasılsa bir şey değişmeyecek ne kaybedebilirim ki dedim (İçimden 😊)”. Bir  Access  The Bars seansı aldım. İlk seansta o kadar değişik hissettim ki çok farklı bir deneyimdi benim için tarif edemediğim. İlk seanstan sonra dedim ki “bir sonra ki seansı ne zaman yapabiliriz”. Kısa bir süre sonra da bu tekniğin eğitimini aldım. Ve arka arkaya  bir çok eğitime katılmaya başladım.

Kendime yolculuğum böylece başlamış oldu. Seanslar ve eğitimden sonra ilk farkındalığım benim bu hayatta bir seçimim yok.  Ne seçmek istediğimin bile farkında değilim.

Kendi hayatımı nasıl oluşturmak isterim ?

Benim bu hayattan seçimim ne ?

Ben neyi seçiyorum?

Enerjimi neye harcamak istiyorum ?

Hiç düşünmediğim farkında olmadığım sorulardı bunlar. Başkalarını mutlu ederek değil kendi seçimlerimin farkında olarak kendi realitemi oluşturabilirdim. Bu farkındalık ile yaklaşık 3 senedir Access Consciousness siteminin içerisinde bir çok eğitim alıyorum.  Bunun haricinde de bir çok inziva ve kamplara kendime yolculuğu kolaylaştırmak için katılmaya devam ediyorum.

Şuan görüyorum ki yeryüzüne bu evrene bilince en güzel hediye kendimizi bulmak. Kendime yolculuktan o kadar çok keyif aldım ki bir anda kendimi ,başkalarına kendi yolculuklarında  ışık tutarken buldum. Yolculukta sadece kendinden kendinedir. Ve bu alan beni çok heyecanlandırıyor.

Dünyada ,ne bir ağaç oksijen üretmekten vazgeçiyor, ne meyve üretmekten vazgeçiyor nede nehir akmaktan vazgeçiyor. Doğaya her baktığımda idrak ediyorum ki doğa hiçbir şey yaşamaktan ve üretmekten vazgeçmiyor. Bende şuan biliyorum ki talep ettiğim ve seçim hayatı oluşturmada vazgeçmeden ilerleyeceğim.

Bunu bilirlikte keşfetmek ne yaratırdı?

Nefes ve Ötesi bünyesin de bir çok eğitimin içindeyim ve Öz’e Yolculuk kamplarında hareketli meditasyonlar yaptırıyorum.  Meditasyon alanlarını size kelimeler ile tarif edebilmem mümkün değil. Tamamen kendiniz Olduğunuz ve enerji alanınızı açığa çıkarttığınız muhteşem çalışmalar ile benim o alanda kendimden ayrıştığımı söylüyorlar. DOĞRUDUR

Ayrıca Bars Facilitator olarak Access Consciousness sisteminde “Access The Bars” eğitimleri veriyorum.  Bu çalışmalara başladığımda insanların çok şaşırdığını gördüm. Bir erkek olarak bu çalışmalara ilgi göstermeme şaşırmışlardı. Bir erkeğin omuzuna yüklenen “sen erkeksin …… “ ile başlayan tüm cümleleri hücrelerimde yaşayarak hissediyordum. Ve bunun ağırlığı bana babamın kaybı ile birlikte kilo ve saç dökülmesi olarak yansıdı.  Tüm bu çalışmalar ve tekniklerle hem kısa sürede kilo verdim hem de saçlarım yeniden çıkmaya başladı.  – (FOTOĞRAFLARIMI GÖRSENİZ ŞAŞARSINIZ JJ)

Sizin içinde hayallarinizin ötesinde bir gerçeklik için şimdi –erkeğim / kadınım- ayrıştırması yapmadan kendinize doğru bir adım atmanız için ŞİMDİ NE GEREKİR ?

×