Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Garry Douglas & Dain Heer

Garry Douglas Kimdir ?

“Hayatımı ve Dünya’yı daha iyi bir yer yapmak için, ne olabilirim, ne yapabilirim, neye sahip olabilirim, ne yaratabilirim veya oluşturabilirim ? Hayatı yaşamaya değer kılacak neyi algılayabilirim, bilebilim ve olabilirim ?”

Hayatının bir döneminde kırılma noktasına gelen Access Counsiousness(R) kurucusu Gary Dougles çılgın hayatı anlamlı kılmaya çalışarak, mutluluk getirdiği varsayılan şeyleri yapmakla yıllarını harcadığını farkeder. Ve hayatta bundan daha fazlasının olması gerektiğini kavrayarak evrene yukarıdaki soruları sormaya başlar.

İnsanlara sunabileceği şeylerin, onların istediklerinin çok ötesinde olduğunu anlamaya başladığında farklı bir soru sormayı seçer.  “Yaşamımın Neye Benzemesini İsterdim ?” Bu sorunun sonunda farkındalık nasıl ortaya çıkarsa çıksın, ona açık olup alıp kabul etmeye istekli olma kararı vermiştir. Böylece, özel bir terapi seansına kanallık etmesini teklif eden arkadaşının talebindeki enerjisinin, sorusunun enerjisine uygun olduğunu farkeden Gary Douglas çocukluğundan gelen psişik yeteneklerini kullanarak uyguladığı bir terapi seansı sırasında, kanallık yoluyla kendisine iletilen ve “The BARS” adı verilen 32 noktanın oluşumu ile uygulanan seans öğretisini aldı.

Access bilincinin başlangıcı olan bu anda; insanların farklı bir şekilde işlevler yapmalarına, değişimlerine yardımcı olacağına, olasılıklara açık olmak konusunda bir öğreti oluşturabileceğini gördü. Bu konuda oluşan farkındalığıyla, bugün kişisel gelişim ve enerji terapileri dünyası içinde yer alan Access Consciousness®’ın kurucusu oldu.

Access Consciousness, hem bilince erişimi kolaylaştıran etkisi  hem de enerjilerle çalışması sayesinde tüm Dünya’da yüzbinlerce insana ulaşmış ve onların yaşamlarını değiştirmiştir. Yaklaşık olarak 179 ülkede uygulanmaktadır.

Bu çalışmalar Amerika`da Gary Douglas ve Kayropraktik Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmeye devam etmektedir.

“Bilinç ve birlik herşeyi kapsar ve hiçbir şeyi yargılamaz. Bu başkalarının hayatını yargılamadan kendi hayatınızın, her anında var olarak yaşayabilme yeteneğidir. Herşeyi alıp kabul edebilmek, hiç birşeyi yargılamadan, tüm evrenin olduğu gibi olmasına izin verebilmek yeteneğidir. Eğer hiç bir şey hakkında yargınız yoksa, herşeyi sizin olması gerektiğini düşündüğünüz şekilde değil, nasıl olsa daha iyi olurlarsa öyle değil, sadece her neyse aynen oldukları gibi görebilirsiniz. Bu alanda herşeyi değiştirip dönüştürebilir ve hayatta arzu ettiğiniz her şeyi şimdi sahip olduklarınızdan ve hayal edebileceklerinizin de ötesindeki herşeyi yaratabilirsiniz.”

– Gary Douglas, Access Consciousness®’ın Kurucusu-

SORUDA KAL !.
SORU GÜÇLENDİRİR, CEVAP GÜÇSÜZ BIRAKIR.

Access Consciousness®,bilince erişimi kolaylaştıran araçlar ve prosesler setidir. Bu araçlardan en önemlileri ise daima soru olarak yaşamaktır. Cevap olarak değil, soru olarak yaşamak ile birlikte ne tür bir kaos aşılayabilirsiniz ?

Soru sormanın amacı bir cevap almak değil farkındalık kazanmaktır. Seçimin amacı farkındalık kazanmaktır. Olasılıkların amacı katkıdır. Bu realitenin değişmez yasaları, gereksiniminiz olan yargılama, sahip olduğunuz hüküm, vermiş olduğunuz karar ve en baştan doğru yerde olduğunuzu kanıtlamak için yaptığınız hesaplamalar ile ilgilidir.

Soru güçlendirir,  cevap her zaman güçsüz bırakır !.

Bu, soruda yaşama seçimidir. Yanıt her zaman onu nasıl ve ne zaman elde edeceğiniz ile ilgilidir. Doğru yanıt realitenizden ve hayatınızdan soruyu yok ederç Böylece, hayatınızı farklı olasılıkların seçimine kapatmış olursunuz.

Her yanıt ve vardığınız her hüküm başka her şeyin farkındalığına sahip olmanızı durdurmanın bir yoludur. Bir yanıta sahip olduğunuzda, bu yargılama gerektirir. Yargılama farkındalığınıza giren farklı olan her şeyi yok eder. Bu nihayetinde çok seviyeli bir pazarlama planı gibidir.

Soru olarak yaşamak cümlelerinizin sonuna soru işareti koymaktan daha fazlasıdır. Sizin sorunun kendisi olduğunuz, OLuş halinizdir. Soru olarak yaşadığmız zaman, yanıtı bulmaya çalışmak yerine, evrenin bize bulabileceğimizden daha büyük bir yanıt vermesine izin veririz.  Soru olarak yaşamaya başladığınız zaman, evrenin tüm sihirli olasılıklar ortaya çıkmaya başlar. Daha fazla sordukça sahip olabileceğiniz tüm olasılıkların daha fazla farkında varırsınız.

Sahip olduğumuz en önemli şey sorulardır ; inanç sistemlerinize, bakış açılarınıza ve yargılarınıza meydan okuyacak sorular. Soru ile birlikte herhangi bir şeyin enerjisini değiştirebilir, farklı bir kapıyı, farklı olasılıkları açan her şeyin her zaman soru olduğunu görebilirsiniz. Eğer sürekli soru sormaya istekli iseniz ;

“Yaşamın tümü bana kolaylık, neşe ve ihtişamıyla gelir.”

×