Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Vizyon – Misyon

VİZYONUM

Toplumun mihenk taşı olan bireylerin bu yaşamdaki realitelerini değiştirip bekledikleri dönüşümün kendisi olmalarında, VAROLUŞUNDAN gelen gücünü eline alarak bilince doğru farkındalık yaratma, vizyonlarını oluşturma ve gerçekleştirme sürecinde onların deneyimlerinde  “Kolaylaştırıcı” olmak.

 

MİSYONUM

Bilince Doğru Farkında Atölyesi’nde değişim ve dönüşümün dışarıdan değil içeriden başladığı bilişi ve inancıyla bireylerin bu yaşamdaki deneyimlerinde uyguladığım seanslar ve eğitimler ile bireylerin toplumda zihin, beden ve sonsuz varlık/ruh dengesini kurmasına  ve bu realitede KENDİ GÜCÜNÜ eline almasına destek olmak.

 

DEĞERLERİM

Bu düzlemdeki her bir varlıkla, bu plandaki her bir molekülle birbirimize bağlı olduğumuzun ve bunların her birinin beni ve olduğum enerjiyi ve gücü desteklediği anlayışı ve realitesiyle hareket etmek gerçek bolluk ve bereket anlayışımdır. Bu anlayıştan yola çıkarak bu düzlemdeki her bir varlığı  ve herşeyi ayrım gözetmeksizin algılamayı, bilmeyi, alıp kabul etmeyi ve olduğum kendim olmayı seçiyorum.

Sonsuz varlığımın bu realitede daha fazla kendisi OLması demek dokunduğu her bir bireye kendisini yansıtması demektir. Bu anlayışa hizmetle önce ve yaşamımın her anında kendimi dönüştürmek benim en önemli değerlerimden biridir.

Kendimden kendime olan yolumda yolculuğumda ilahi olana; “AŞK’a” 

×