Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Beden Prosesleri ( Terapi )

Hayal Edin…

Eğer dünya daha bilinçli bir yer olsaydı bu nasıl olurdu ? Olup biten yıkımlar savaşlar ve zorluklar var olmaya devam eder miydi ? Bilincin karşısında bir şeyler var olamazlar. Bedeninizle bilince sahip olmanız gerekir, yoksa bunu tamamen değiştiremez. Çünkü fiziksel olarak diğer insanların realite dediği sınırlamaları satın alırsınız.

Access’in hedefi bizi, hayatımızda mevcut olan dramları, travmaları, çılgınlığı değiştirebilme olasılığını arttırabilmemiz adına kendimizle değişim yaratmak için yeterince bilinçli olabileceğimi bir noktaya getirmektir.

Access’in amacı, neleri değiştirebileceğimizin nasıl farkında olabileceğimizin bilincinde olmaktır. Ya yaptığınız her şeyi o kadar bilinçli yapsaydınız ki sonuç olarak çevrenizdekiler de bilinçli olmayı seçselerdi, bu nasıl olurdu ? Diğerleri için sizler varlığınızla ilham olmalısınız, ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlamak için kan ter içinde değil. Sadece bedenlerinizle ve varlığınızın bu realitedeki dengesi ile, ilham olun.

Bilinç, yaratılan tüm ayrım duvarlarını ortadan kaldırma fırsatıdır. Bunun burada bedenlerinizle bütün olarak realite haline gelmesi için ne gerekir ?

Gerçekten bütün gereken seçim yapmanızdır. Bedenlerinizle iletişim kurmanın seçimi tüm realitedeki ilişkilerinizle iletişimizi tanımlar.

Bedenleriniz bilince sahip.

Bir çoğumuz etrafta bedenlerimizle hiç bağlantıda olmadan dolaşırız ; biz bundan küçük bir çocukken vazgeçtik ve bedenlerimizle aramızdaki farkındalığı kestik.  Siz küçükken ne yemek istediğinizi, ne içmek istediğinizi, ne zaman uyumak istediğinizi ve kimlerle oynamak istediğinizi biliyordunuz ama kimse bildiklerinizi seçmenize izin vermedi.

Bedeninizle yeniden iletişime geçin. Bedeninizi ilgilendiren her şeyi bedeninize sorarak başlayabilirsiniz. Bedenim bugün ne yemek istersin ? Bedenim eğlenmek için hangi hareketi yapmayı seviyorsun ? Bedenim bugün ne giymek istersin ? Bedeninize onu ilgilendiren her şeyle ilgili soru sormak, bedeninizle ilişkinizi geliştirmeye başlayacağınız yerdir. Eğer beliniz ağrıyorsa “Hey bedenim, bunu değiştirmek için ne gerekir?” diye sorabilirsiniz. Bedenleriniz yüksek ve açık bir şekilde ne istediğini bağırıyor ve siz onu dinlemeyi red mi ediyorsunuz ?

Ağrı ve Beden

Ağrı hissettiğinizde, bu ağrı mı yoksa bedeninizin size söylemeye çalıştığı şeye olan dirençmi ? Ağrılarınız direndiğiniz şeylerin bir sonucudur, gerçek olan değil. Ağrı, bedeninizin size sahip olmayı istemediğiniz şeyler hakkında bilgi vermemeye çalışmasının yoğunluğudur. Ona sahip olmaya gönüllü olun.

Ağrılarınızın gerçek olduğuna inandığınız sürece, bakış açınızın doğruluğunu kanıtlamak adına ister istemez ağrı yaratmanız gerekir. Kaçınız yoğunluğu ağrı olarak yanlış uygulayıp yanlış tanımladınız ? Ağrı neredeyse her zaman sahip olmaya gönüllü olmadığınız bir farkındalıktır.

OLDUĞUN HEDİYE OL

Bedenlerin nasıl hediye olduklarını bilmelerine izin verin ve onlar da size hediye olsunlar.

Bedeninizle birlikte farklı bir realiteye sahip olmaya gönüllü olur muydunuz ?

Bedeniniz,duyusal, algısal bir organizmadır. Siz ve bedeniniz her şeyin içten gelen farkındalığı içerisindesinizdir. Bedeniniz size, bedenlenmenin ve sizi çevreleyen enerjinin farkındalığını vermek üzere tasarlanmıştır. Onun, daha muazzam bir bedenlenmenin farkındalığına varmanızı kolaylaştırma yeteneği vardır. Bunun yerine, bu realitede bizler çoğunluklar bedenimizi, yargılamanın kaynağı olarak kullanırız.

Access Consciousness® içerisinde uygulanan bütün beden prosesleri, sizlere bedenlerin farkında oldukları ve her zaman farkında olmuş oldukları ve sizlerin daha önce farkında olmaya gönüllü olmadığınız alan hissinin farkındalığını vermeye başlarlar. Beden prosesleri, bedeninizin size neyin farkında olduğunu gösterebilmesinin yollarını arttırırır ki bu bütün dünyadaki her bir molekün farkındalığıdır.

Bir şeyleri yapma kapasitelerini fark etmemiş olan pek çok insan vardır. Beden terapileri bedende bugüne kadar hapsettiğimiz tüm hücresel, dokusal, yapısal ve molekül bozukluklarını ve burada oluşan enerji blokajlarını ortadan kaldıran çalışmalardır. Tüm hastalıkların nedenleri zihinsel, duygusal ve ruhsal sebeplerden başlar en son olarak bedende ağrı, acı, hücrelerin bozulması vb şekillerde ortaya çıkar.

Access The Bars, seansları ile bilinçaltından getirdiğimiz pek çok alanda dönüşüm yaratırken bedenlerde oluşan enerji blokajlarının rolünü göz ardı etmemek gerekir. Bu yaşamda ruh/varlık, zihin ve beden dengesi tüm yaşamın bize kolaylık ve neşe içinde akmasına yardımcı olacak önemli şeylerden biridir.

Beden terapileri ile birlikte bedenlerinizle ilişki kurmaya başlarsınız. Access Consciousness çalışmaları olan The Bars ve Beden Prosesleri birlikte uygulandığında bireyin yaşamın tüm öğeleri ile ilişki şeklini değiştirmesine, yaşamla uyumlu ve dengede olmasına yardımcı olur.

BEDENİNİ DİNLE

Ruhun şarkı söylerse yaşam seni mutlaka dansa kaldırır.

MTVSS (Moleküler Bağlantı Elektron Değeri Değişim Sistemi )

MTVSS binlerce farklı şekilde kullanılabilir ve her seferinde farklı olasılıklar yaratır. Bu şeyleri bedenlerinizde etkinleştiriyoruz. Bu, realitenin ne yapabileceğiniz veya olabileceğinizin toplamı olduğunu düşünerek bedeninizi kilitlediğiniz bütün yöntemleri içermektedir.

Bedenimizin moleküler yapısı, electron değeri değiştirme sistemiyle ayarlanmıştır. Bedenin parçalanması ve yaşlanıp küçülmesi için kimyasal ve moleküler yapısının electron değerini değiştirmesi gerekir. Yabancı elementlerin bedene girmesiyle çekim, elektron değerini tetikler. Böylece onlar farklı madde haline gelirler. Değer değişimi, molekülü parçalar, böylece bu parçalanma bedenin parçalanmasına yol açar. Bedende çekim ile birlikte ne kadar süre kalırsak o kadar fazla elektron değer değişimi olur.

Teneffüs ettiğimiz parçacıklar bedeni elektron değerleri atıp molekülleri farklı bir madde haline dönüştürerek bozar, sonra da beden bozulur ve parçalanır. Elektron değerinin değiştiği her zaman, bedenin moleküler yapısı değişir. MTVSS bu oluşumu geri çevirmek üzere tasarlanmıştır.

MTVSS elle uygulanan bir enerji terapisidir. Tüm bedende 20-30 kez uyguladığınızda bedeninizde aslında tasarlandığı şekliyle görülmeye başlayacaktır. Bu prosesleri eğer gerçekten kullanırsanız elde etmeye istekli olduğunuzdan daha fazla değişim elde edersiniz.  Yapılması gereken ilk şey bedenin bağışık sistemini aktive etmektir. Bu bedeniniz de değişmesi mümkün olan her şeyi değiştiren bir şeydir.

MTVSS ile bağışıklık sisteminizi güçlendirebileceğiniz gibi, vücudunuzda fibromiyalji veya tanımlanmamış ağrı, acı, ızdırap, hastalık, yogunluk, bedeninizde kısıtlamalar yaratan tüm alanların moleküler yapılarını değiştirebilirsiniz. Tüm bedende çalışabileceğiniz gibi bölgesel olarak hastalıklı organlar üzerinde de çalışabilirsiniz. Özellikle bağışıklık sistemi güçlendirici olarak tüm eklemlerde uygulandığında Lösemi ve kan kanseri gibi hastalıklarda  bağışıklık sisteminin fonksiyonel bozukluğunda etkili olduğu görülmüştür.

MTVSS seansları el ile uygulanır ve  uygulamanın anahtarı enerjiyi takip etmektir. Üzerinde çalışma yaptığım kişinin bedeni, eğer alıp kabul etmeye istekli olursa ellerimi nereye koymam gerektiğini söyleyecektir. MTVSS bedenimizi bütün zaman, alan, boyut ve realiteler boyunca değişikliğe uğratan yöntemleri silebilir.

MTVSS’i Kullanmanın Farklı Yolları
 • Diğer beden prosesleri ile uygulansın ya da uygulanmasın Bağışıklık Sistemi güçlendiricisi olarak,
 • Tüm bir bedenin Bağışıklık Sistemi canlandırıcısı olarak,
 • Tüm bedenin otomatik pilota bağlanmış proğramlanmasını geri çevirmek için,
 • Egzersiz sırasında veya spor yapmak gibi efor gerektiren durumlarda bedenlerimizin daha kolay işlev yapmasına yardımcı olması için bir yol olarak,
 • Bedenin spesifik bölgelerindeki zorlukları kolaylaştırmak için,
 • Eklemlere uygulayarak tüm eklemlerde ve Bağışıklı Sistemi üzerinde destekleyici olarak.

 

MTVSS bedendeki on farklı sistemin bozukluğunu elimine etmek üzere tasarlanmıştır :
 • Metabolizma ve Hücrelerin Metabolik Oranı
 • Solunum Sistemi
 • Bedenin Elektrik Sistemi
 • Merkezi Sinir Sistemi
 • Sindirim Sistemi
 • Bağırsaklar
 • Deri ve Yüz ile İlgili Sağlık Sorunu Alanları
 • İskelet Sistemi
 • Lenf Sistemi ve Hormon Sistemi
 • Üreme Sistemi

HÜCRELERİNLE KONUŞ

Sağlığınızla ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz ? Depresyon kapınızımı çalıyor ? Bedeninize kulak verin ve hücrelerinizle iletişime geçin.

HÜCRESEL HAFIZA ( Cellular Memory )

Bedendeki fiziksel travma ve hasarlı dokunun etkisini tersine çevirmek için elle yapılan pratik bir uygulamadır. Bilim dünyasınında belirttiği gibi hücrelerimiz pek çok bilgili hafızasında saklayacak şekilde organize edilmiştir ve buna bu yaşamdan ve kozmik bilinçten gelen tüm travmalarda dahildir.

Hücresel hafıza, bir bakış açısı ile ilgili sıkışıp kalan hücrelerin kilitlerini açmakla ilgilidir, böylece hücreler geri dönüş yapmaları gereken şeyleri yapabilirler. Hücrelerin serbeste bırakamadığı travmanın izlerini silmek için kullanılır. Travma izleri saline hücreler orjinal yapılarına geri dönecek ve böylece bedende travmanın yarattığı tüm alanlarda silinmiş olacaktır.

Bu inanılmaz dinamik bir uygulamadır ve bedenin iyileşmeyi seçmesine izin vererek mucizeler yaratır. İnsanlarda olduğu kadar hayvanlarda kullanıldığında da son derece güçlüdür.

Hücresel Hafıza en iyi, bedendeki eski ya da yeni travmaların ve yaralı dokunun silinmesi için kullanılırken MTVSS, bedenin hemen her işlevsel bozukluğunu geri çevirmek için sıklıkla “seçilen araç” olmaktadır. Bu iki çalışma Bağışıklık Sistemi üzerinde, özellikle eklemlere uygulandığında, büyük bir etki gösteri.

Access Consciosuness ® sistemine bağlı Access The BARS, Facelift veya yukarı da açıklanan MTVSS, Hücresel Hafıza ve burada yer almayan yaklaşık 50’ye yakın beden prosesi tek tek veya birlikte uygulandığında  bireyin tedavi sürecinde aldığı bilimsel tedaviyi desteklediği görülmektedir. ( Not : Tanısı konulmuş tedavi gören hastaların bu seanslar uygulandığı sürece doktoru  tarafından tavsiye edilen tedavisini yarıda kesmemesi, tedavisine devam etme gerekmektedir.)

Access Consciousness® proseslerinin katkı sağlayabileceği hastalıklardan bazıları şunlardır ;

 • Görme kaybı,
 • Fibromiyalji, migran ve tanımlanmış-tanımlanmamış kronik ağrılar,
 • Ameliyat ya da küçük operasyonlar arkası hücre yenilenmesi,
 • Spor yaralanmaları kas zedelenmeleri ,
 • Endokrinolojik fonksiyonel bozukluklar,
 • Üreme sistem destek ihtiyacı,
 • Bağışıklık sistemi destek ihtiyacı,
 • Lenf bezlerine bağlı tüm bozukluklar,
 • Tiroid bezlerinin düzensiz çalışmasına bağlı aksaklıklar,
 • İstemsiz yemek bağımlılıkları,
 • Kilo verme,
Psikolojik rahatsızlıklar sonucunda ortaya çıkan hastalıklar,
 • Depresyon,
 • Manik atak, bipolar,
 • Kaygı ya da anksiyete bozuklukları,
 • Panik atak,
 • Bulimia,
 • Uyku düzensizlikleri,
 • Obsesif – Kompulsif (Takıntı-Hastalığı) bozukluğu,
 • Travma sonrası stres bozukluğu (TSSB ),
 • Beyin kapasitesi ve fonksiyonlarının arttırılması,
 • Hastalıklara yakalanma kaygısı,
 • Cinsel bağımlılık veya cinsellik karşıtı davranış ve tutumlar,
×