Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Accsess Bars Uluslararası Sertifikalı Uygulayıcı Eğitimi

Access The Bars,

Başımızın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansıdır.  Beynimiz inanılmaz derecede gerilim ve enerji yüklü bir aygıt gibidir.  Çocukluğumuzdan bugüne gelen tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin elektriksel bileşeni vardır. Bugüne kadar anlam yüklediğimiz her şey beynimizde depolanır. Tıpkı bir bilgisayarın hard diski gibi.

Başımızın üzerinde bulunan bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.

Bars seansı sırasında bu noktalara parmak uçları ile yumuşak dokunarak bu noktaları aktive ederiz.  Böylece burada bulunan birikmiş enerji yükleri serbest kaldıkça bu noktalar ile ilgili geçmişten bugüne taşıdığımız yargılar, inanç kalıpları ve tüm kısıtlamalarda elektro manyetik olarak serbes bırakılıp silinir.

Bilimsel olarak The Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, dinamik değişime yönelik, uygulamalı bir vücut işlemidir.

Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren seans sonrasında hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız.

Bugün hayallerinin ötesini yaratacak olan hangi realite olabilirsin ?

Bars Uygulayıcısı veya Eğitmeni (BF) olmak için neler gerekir ?

Nefes ve Ötesi’nde alacağını 1 tam günlük  “Access Bars Uluslararası Sertifikalı Uygulayıcı” eğitimi ile sizlerde  Bars’ı uygulamayı öğrenerek sevdiklerinizin veya bugüne kadar hiç tanımadığınız insanların hayatlarına mutluluk ve şifa kaynağı olmayı seçebilirsiniz.

Eğitim sırasında 1’er saatten 2 seans alıyor ve 2 seans uyguluyor olacaksınız.

Bu eğitimde başınızın üzerinde yer alan elektiriksel yük oluşturan enerji noktalarını, anlamları ve nasıl çalıştırılması gerektiğini öğrenebilirsiniz. 1 tam günlük eğitimin sonunda sizlerde Access Bars seansı uygulayıcısı oluyorsunuz ve seçerseniz sizlerde başkalarına seans yapabilirsiniz.

Ayrıca seçerseniz üç farklı Access Bars eğitmeninden eğitim alarak sizde bu alanda  eğitmen olabilirsiniz.

Access Bars Eğitimi, 15 yaş ve altı için ücretsiz, 16 & 17 yaş için yarı ücretli, 18 yaş ve üzeri için de normal şekilde ücretlendirilmektedir.

Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

×