Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Access Bilince Doğru Farkındalık Kampı

  Nefes ve Farkındalık kampımızda yazı karşılarken kendi iç dünyamıza doğru küçük bir yolculuğa çıkıyoruz. Zihnimizden bizi yoran aşağıya çeken düşüncelerimizi bırakarak dinginleşeceğimiz, keyifli, eğlenceli ve zihin-beden-ruh dengemizi sağlayabileceğimiz bir kamp gerçekleştiriyor olacağız. Diyafram kasımızı çalıştırarak fiziksel bedenlerimizde nefeslerimizin gücünü hissedeceğiz ve bedenlerimizle bağlantımızı yeniden keşfedeceğiz. Nefeslerimizin gücüyle AN’da kalmayı deneyimleyeceğimiz bu süreçte ruhsal varlıklarımızla iletişime geçeceğiz.

  Gün içerisinde pek çok nefes seansı yapacağımız bu çalışmalarla fiziksel, zihinsel & duygusal ve ruhsal alanlarda şifalanma ve farkındalıklar yaşıyor olacağız. Duygu ve his dünyamız ile bugüne kadar bildiğimiz ama belki görmezden geldiğimiz farklı bir Dünya’ya merhaba diyor olacağız.

  Kamp süresince çeşitli nefes teknikleri ile tanışacağınız ve bol bol nefes koçları tarafından seanslar alacağınız bu 3 günde akşamlar sizler için ayrıca etkinliklerimiz devam ediyor olacak. Eril & Dişil enerjilerimizi aktive ederek dengeleneceğimiz çeşitli danslar, spirütüel Dünya’dan farkındalık yaratacak filmler ve öğlen aralarından sonrasında çeşitli farkındalık kazandıracak oyunlar ile kendimize ayıracağımız bu 3 günde ruh parçacıklarımızla tanışıyor olacağız.

  Bu kampta birazda deneyim & tekamül & ve aynalama yöntemleri ile bugün yaşadığımız tüm deneyimler karşısında biraz daha farklı bakış açıları kazanıyor olacağız.

  Kendimizden kendimize olan bu yolculuğa çıkmak ve değişimi dışarıdan değilde kendinden başlatarak kendi iç barışına ve Dünya barışına katkı olmayı seçen herkesi bekliyoruz. Ben ve nefes koçu arkadaşlarım sizlerin yaşamlarına dokunmak,  kendimizde olan o dönüşümü sizlerde de başlatmak için heyecanla bekliyor olacağız.

   

  Konaklama : (yakında bildirilecektir.)

  Etkinlik Ücreti : Yakında bildirilecektir.

  Bilgi ve kayıt için  : 0533 724 34 75

   

×