Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Access Bilince Doğru Farkındalık Kampı

  Access Consciousness Dünyasının araçları ile tanışacağınız bu kampta Access bars, facelift veya beden prosesleri eğitimlerini almış olan arkadaşlarımız için ” ACCESS GİFTİNG SALONU” , bu eğitimleri almamış ama Access’in yaşamı kolaylaştıran araçları ve seansları ile tanışmak isteyen arkadaşlarımız içinde “ACCESS EĞİTİM SALONU” bulunacaktır.

  Access Dünyasında çeşitli sınıflarda eğitmenliklerinin yanı sıra TBF Nefes terapisti ve eğitmeni Fidan Güzel kolaylaştırıcılığında gerçekleşecek kampımızda konaklamalı katılımcılarımız için akşamları özel farkındalık çalışmalarıda yapıyor olacağız. İlki Ağva’da 3 günlük Gifting kampı olarak başlayan, ikincisi Antalya’da 4 günlük Access Eğitim ve Gifting kampı konseptinde gerçekleşen kamplarımıza katılımcıların yorumlarını eklemeye başladım.

  Bu çalışmaları yeni alacak kişilerin muazzam bir şekilde içselleştirmesini ve seans uygulayıcılığını kolaylaştırmayı amaçladığım bu kamp konseptinde yaptığımız çalışmalarda, çok güzel geri dönüşümler almaktayız. Gifting Salonlarımızda Access Consciousness Dünyasında bilen ve yeni öğrenen arkadaşlarımızın bir araya gelmesini ve birlikte bilince daha fazla katkı olmayı seçiyorum. Sizlerde tek bir günlük eğitimlerle değilde böyle bir kamp havasında farkındalık yaratacak bu çalışmalara benimle adım atmayı seçer misiniz ? (Günü birlik katılım ya da konaklamalı katılım seçenekleri mevcuttur.)

  Bundan daha iyi nasıl olur ?

  ***************************

  Access Consciousness, bizleri bu yaşamda bildiğimizi bilmekle ilgili güçlendiren, yaşamda bizi aşağıya çeken duygu, düşünce, inanç kalıbı, DNA kodlarından gelenler, geçmiş yaşamlardan getirdiklerimiz, verdiğimiz yeminler kararlar vb. tüm bu bilinçaltı alanlarında şifalanma yaratan araçları, prosesleri ve seansları içermektedir.

  Access Bilinçli Farkındalık Kampımızda bu araçlarla tanışmaya veya bu araçlarla daha önce tanıştıysanız daha fazla seanslar yapabileceğiniz “Gifting Uygulama” alanına sahip olacaksınız.

  ****************************

  Sınıf 1 ) Access BARS

  The Bars, başımızın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansıdır. Beynimiz inanılmaz derecede gerilim ve enerji yüklü bir aygıt gibidir. Çocukluğumuzdan bugüne gelen tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin elektriksel bileşeni vardır. Bugüne kadar anlam yüklediğimiz her şey beynimizde depolanır. Tıpkı bir bilgisayarın hard diski gibi.Başımızın üzerinde bulunan bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.

  Bars seansı sırasında bu noktalara parmak uçları ile yumuşak dokunarak bu noktaları aktive ederiz. Böylece burada bulunan birikmiş enerji yükleri serbest kaldıkça bu noktalar ile ilgili geçmişten bugüne taşıdığımız yargılar, inanç kalıpları ve tüm kısıtlamalarda elektro manyetik olarak serbes bırakılıp silinir.
  Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren seans sonrasında hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız.

  Eğitim Tarihi : 24 Mayıs 2019 Cuma Access BARS Eğitimi
  Yer : İstanbul (otel bildirilecektir. )
  Eğitmenler : Fidan Güzel
  Uluslararası Sertifikalı Uygulayıcı Proğram

  Sınıf 2 ) Access Facelift

  Access Facelift ile yüzünüzdeki kırışıklar ve vücudunuzdaki yaralara veda edin. Bedenleriniz tüm enerjetik yükleri üzerinde kitleyebilen atom ve moleküllerden oluşan bir yapıdır. Tüm duyu organlarının ötesinde büyük bir algılama kapasitesine sahiptir. Anne karnında ve hatta bilimsel olarak kanıtlanmıştır ki anneniz annesinin karnında iken başlayan zihinsel, fiziksel ve ruhsal travmalar bedenlerimizde o travmanın yaratmış olduğu enerjilerin bloke olmasına sebep olur. Zaman içerisinde birey yaş aldıkça bu durum bedende ciltte kırışıklık, yumuşama vb şekil bozukluğuna neden olur. Access Facelift™ ile mimiklerinizi dondurmadan, yara izi bırakmadan, ağrı, acı, sızı, iğneler veya çeşitli kimyasallar kullanmadan veya vücudunuza başka bir travma yaratmadan, kolaylıkla ve neşeyle daha GENÇ ve GÜZEL hissetmenize ve bedenlerinizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

  Eğitim Tarihi : 25 Mayıs 2019 Access Facelift Eğitimi
  Yer : İstanbul (otel bildirilecektir.)
  Eğitmenler : Fidan Güzel
  Uluslararası Sertifikalı Uygulayıcı Proğram

  ************************

  Eğitim Ücretleri : İlgilendiğiniz eğitim için benimle iletişime geçiniz. Bu eğitimleri aldıysanız sadece Gifting Salonu için minik bir katkı payı ödeyerek 3 gün süresince Access Bars – Facelift – Body tüm alanlarda kendinize ve bedenlerinize hediye olmayı seçebilirsiniz. Bundan daha iyi nasıl olur _

  Access içerisinde Bars sınıfını 2. veya 3. kez alacaksınız eğitim ücretiniz % 50 indirimli olacaktır.

  15 yaşa kadar tüm eğitimler tüm cocuklara ücretsizdir. 16-17 yaş için %50 ücret alınır.

  Gifting Katkı bedelimiz :  Bilgi ilçin arayınız. 0533 724 34 75
  Konaklama bedeli :

  single oda :
  İki kişilik oda :
  3 kişilik oda fiyatı :

  Ön kayıt şartı vardır
  Son kayıt :  19 Mayıs 2019
  Detaylı Bilgi için
  Fidan Güzel 0533 7243475 (ön kayıt için Fidan güzel)

  Eğitmenler Kimdir :
  Fidan Güzel
  * Transformational Breathe Foundation Vakfı Nefes Koçu ve Eğitmen
  * Access Consciousness, Access Bars, Beden Prosesleri ve Facelift Uygulayıcı ve Eğitmen
  * Aton Şİfa Dengeleme Enerjisi Uygulayıcı,
  * E.F.T. Teknikleri Uygulayıcısı ve Eğitmen
  Daha detaylı bilgi ve özgeçmişi için web sayfasını inceleyebilirsiniz.
  web : www.nefesveotesi.com
  instagram : nefesveotesi_access

   

×