Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

14 Nisan Access Barss Eğitimi ” İst. “

  14 Nisan Access Barss Eğitimi ” İst. “

  Access The Bars Uluslararası Sertifikalı Uygulayıcı Eğitimi

   

   Access Bars®

  The Bars, başımızın üzerinde yer alan 32 özel noktaya uygulanan bir enerji seansıdır.  Beynimiz inanılmaz derecede gerilim ve enerji yüklü bir aygıt gibidir.  Çocukluğumuzdan bugüne gelen tüm düşüncelerimizin ve duygularımızın, algı ve hislerimizin elektriksel bileşeni vardır. Bugüne kadar anlam yüklediğimiz her şey beynimizde depolanır. Tıpkı bir bilgisayarın hard diski gibi.

  Başımızın üzerinde bulunan bu 32 nokta, herhangi bir zamanda yarattığımız veya aldığımız; düşünce, fikir, inanç ve görüşleri saklar. Bu noktalar; sözel proseslerle ele aldığımız, kaynak olarak tanımladığımız bilgilere dayalıdır. Bu nedenle barsların çalıştırılması, dinamik bir ihtiyaçtır.

  Bars seansı sırasında bu noktalara parmak uçları ile yumuşak dokunarak bu noktaları aktive ederiz.  Böylece burada bulunan birikmiş enerji yükleri serbest kaldıkça bu noktalar ile ilgili geçmişten bugüne taşıdığımız yargılar, inanç kalıpları ve tüm kısıtlamalarda elektro manyetik olarak serbes bırakılıp silinir.

  Bilimsel olarak The Bars; baştaki 32 noktaya dokunarak hayatınızın o alanını sınırladığımız düşüncelerin elektriksel donanımını temizlemeyi içeren, dinamik değişime yönelik, uygulamalı bir vücut işlemidir.

  Yaklaşık 1 saat 30 dakika süren seans sonrasında hayatınızda daha çok “var olabilmeye, anda kalabilmeye” başlarsınız.

  Değiştirmek istediğiniz, seçmek ve yaratmak istediğiniz her konuda güçlü soruları ve

  prosesleriyle Access The Bars® size yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

   

  Eğitmin detayı  : Tam günlük bir eğitim olan Access Bars sınıfını aldığınızda sizde Access Consciousness dünyasında sertifikalı Bars uygulayıcısı olursunuz. Bu eğitimi BF olma yolunda 2. Veya 3. Defa alıyorsanız eğitim ücreti % 50 indirimlidir.

  Bu eğitimler Dünya’nın her yerinde 15 yaş altı ( ebeveyni olması gereken durumlarda birlikte alarak) çocuklarda ücretsiz. 16-17 yaş gençlere ise % 50 indirimlidir.

   

  Eğitim yeri : İstanbul / Ataşehir

   

  Bilgi ve kayıt için  : 0533 724 34 75

×