Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

Kendinle Tanış Parayla Barış

Kendinle Taniş –Parayla / İşinle Bariş ( 10:00 – 17 : 00)

Para sizin için nedir ? Bazılarınız için para evler, bazılarınız için arabalar, bazılarınız için güç ve güvenlik, bazılarınız için sadece enerji değiş tokuşudur.  Bazılarınız için para zor kazanılan bir şey, bazılarınız için sadece çalışırsanız size gelecek olan bir şey, bazılarınız içinse kolaylıkla kazanılan bir şeydir. Gerçek, PARA sizin için nedir ?

Para enerjidir, aynen sizin enerji olduğunuz gibi sadece enerjidir. Paraya yüklediğiniz bakış açıları haricinde parayla sizinle para arasında bir fark yoktur. Ve siz başkalarının bakış açılarını benimsediğiniz için ; paraya verdiğiniz bakış açılarını realiteniz yapıyorsunuz. Eğer finansal durumunuzu değiştirmek istiyorsanız, hayatınızda para olan şeyi değiştirecekseniz, o zaman her şeye izin vermeyi öğrenmelisiniz. Ve olduğunuz şeyi, sahip olacağınız şeyi OLMALIsınız. Sizde, içinizde olmayan bir şeye hiç sahip olamazsınız. Eğer parayı varlığınızın dışında bir şey olarak görürseniz, ona sahip olamazsınız. Eğer parayı varlığınızın dışında bir yerlerde görürseniz, ona hiç sahip olamazsınız ve sizin bu bakış açınızdan asla paranız olmayacaktır.

******

Toplumsal ve bireysel olarak PARA adı altında bugüne kadar kişilerin kendilerini ve yaşamlarını kısıtlayarak  yaratmış oldukları Finansal realitelerine bakmayı amaçlayan bu workshopun amacı  ;  bireylerin finansal realitelerine bakarak iş yaşamlarında ve özel yaşamlarında işlevsel oldukları alanlar konusunda farkındalık yaratmaktır.

Maddesel olarak para ve paranın olduğu enerji ile ilgili teknik bilgilerinde yer aldığı bu çalışma, bireylere paraya ve işe bakış açıları konusunda farkındalık kazandıracak çeşitli sorulardan yola çıkarak hazırlanmıştır.

Bu çalışma konusu çok geniş kapsamlı konular olduğu için istendiği takdir süresi 2 güne yayılarak KENDİNLE TANIŞ İŞİNLE BARIŞ ve KENDİNLE TANIŞ PARAYLA BARIŞ olarak  ayrı ayrı ele alınabilir.

Bu çalışmada bireyin tüm realitelerini değiştirebilecek meditasyonlar, egzersizler ve oyunlar yer almaktadır.

Her şeyde bolluk nedir ? Her şeyde bolluk sizin bu düzlemdeki her bir varlığa, bu plandaki her bir moleküle bağlı olduğunuzun ve bunların her birinin sizi ve olduğunuz enerjiyi ve gücü desteklediği anlayışı realitesidir. Eğer bundan daha azı olarak işliyorsanız, siz kendi varlığınızın gücünü kullanmıyorsunuz ve benliğinizin azaltılmasından seçiyorsunuz demektir.

“Yaşamın tümü size kolaylık, neşe ve ihtişamla gelir.”

×