Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:45 Ataşehir / İstanbul
Çalışma Saatlari 10:00-22:00
0533 724 3475

EFT İle Duyguları Dönüştürme Sanatı

Eft Teknikleri İle Duygulari Dönüştürme Sanati. (10:00 – 18:00 )

EFT (Emotional Freedom Techniques ) ,  Çin tıbbındaki akupunktur yöntemlerine dayanan bir enerji çalışmasıdır.  Parmak uçları ile bazı akupunktur noktalarına tıklayarak bedende bloke olmuş olan enerji akımlarını normal hale dönmesini sağlamaktır.  Böylece olumsuz düşünce ortadan kalkarak kişide olumlu düşünce ve davranış modeli aktif olur.

Uygulandığı anda kişinin günlük yaşamında tıkandığı tüm alanlarda işe yarayan bu teknik ile detaylı bilgi verildikten sonra kişinin kendi bedeninde ve doğru bir şekilde modelleyerek uygulaması sağlanır.

Bu yöntemi öğrenen ve günlük yaşamında uygulayan birey olayları yaşadığı anda kendi duygularını dönüştürebilme kapasitesine sahip olabileceğinden yaşamı çok daha kolaylık içinde geçecektir. Basit ve kolayca öğrenebilir bir yöntemdir. Burada en önemli olan şey hangi duygularla ve hangi soru kalıpları ile çalışabileceğini kavramasıdır. ( bu eğitimin amacında teknik ile birlikte duygu farkındalıklarının üzerinde durulmaktadır. )

Tam günlük bir çalışmadır.  Bireyin yaşamında güçlenmesini ve duyguları ile kolayca başa çıkabilmesini hedefler. Bu çalışmayı etkin şekilde kullanmaya başlayan birey kendisini kapıldığı duygu, düşünce ve inanç kalıplarını farkettiği an EFT noktaları ile çalışarak bulunduğu bu alandan tek başına çıkabilecektir.

İçerisinde çeşitli farkındalık oyunları ve EFT ile birlikte kullanabilecekleri nefes teknikleri bulunmaktadır.

×